Naše produkty

  • doporučujeme

Matcha Green Velvet Edition

Matcha Green Velvet Edition

Kategorie
Matcha čaje
Kód
A107
Popis

Luxusní dárková sada Bio Matcha Tea Premium, ergonomická láhev Matcha Glass Bottle a pět exkluzivních bonbonů z belgické čokolády s matcha. Ukažte vašim nejbližším, že vám na nich záleží. Darujte jim výjimečný dárek.

Popis

Jaké produkty najdete v Green Velvet Edition?

Bio Matcha Tea Premium

bohatý na aminokyseliny a teofylin

zlepšuje náladuposiluje paměť a zprostředkovává pocit uvolněné mysli

vysoký obsah kofeinu zaručuje dostatek energie, která se uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin

oblíbený v psychicky i fyzicky náročných profesích 

Matcha předčí i kávu, protože je šetrnější k organismu: energii do těla uvolňuje pozvolna a nemá vedlejší účinky jako je nervozita či bušení srdce. Premium představuje perfektní kombinaci energie, intenzivního soustředění a pohotovějších reakcí při nižší dávce čaje matcha.

Čokoládové bonbóny

Čokoládové bonbóny jsou vyrobené ze sametové belgické čokolády s matcha. V dárkovém balení Green Velvet Edition najdete pět bonbónů vyrobených z té nejkvalitnější bílé čokolády obohacené o matcha. Tomuto chuťovému zážitku odolá jen málokdo.

Matcha Glass Bottle

Matcha Glass Bottle je vyrobená v České republice a je dozorovými orgány schválena pro styk s potravinami. Můžete ji dát do myčky, uchovávat v chladničce a je vhodná pro teplé i studené nápoje. Neobsahuje kadmium a olovo, díky ergonomickému tvaru se skvěle drží a stoprocentně těsní. Široké hrdlo usnadňuje pohodlně vsypat matcha. Láhev je navíc plně recyklovatelná. Vejde se do ní 0,5 litru tekutiny.

Komu udělá Bio Matcha Tea Premium největší radost?

Bio Matcha Tea Premium, to je o 30 % intenzivnější soustředění a o 50 % vyšší dávka energie než má Bio Matcha Tea Harmony. Premium je tak vítanou psychickou a energetickou vzpruhopro ty, kteří mají povolání náročná na myšlení či fyzickou aktivitu. Uvítají ho ale i ti z vás, kteří si užívají popíjení matcha v čisté podobě. Chuť Premium je jemnější než Harmony a ocení ji zejména ostřílení fanoušci matcha

Kde se Bio Matcha Tea Premium pěstuje?

Bio Matcha Tea Premium roste výhradně v japonské oblasti Nishio, kde se matcha tradičně pěstuje už po staletí. Listy pro Premium se sbírají výhradně ručně a vybírají se jen ty nejzelenější lístky.

Jaká je doporučená denní dávka matcha?

Doporučená dávka pro dospělého je nejvýše 4-6 gramů matcha denně. Těhotné, kojící a děti by neměly překročit zhruba 2 gramy denně. Premium není vhodný jako ingredience do potravin. 

Najdu v Green Velvet Edition nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje?

Samotný čaj matcha nemá žádné alergeny, avšak nedoporučujeme ho pít na prázdný žaludek. Premium je velmi silný čaj a nalačno může způsobit nevolnost. 

Čokoládové bonbóny obsahují sóju a výrobky z ní, mléko a výrobky z něj včetně laktózy, mohou obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a výrobky z nich. 

Jak mám Bio Matcha Tea Premium a čokoládové bonbóny s matcha skladovat?

Premium před jeho největšími nepřáteli chrání speciální sáčky. K čaji nepronikne ani vzduch ani světlo. Jednotlivé sáčky Premium i Čokoládové bonbóny s matcha pak stačí skladovat na chladném místě mimo přímé sluneční světlo. 


Parametry produktu

EAN produktu 8594169250540
Hmotnost produktu brutto (g) 700
Rozměr produktu š/v/h (mm) 290×230×90
Původ produktu Japonsko/EU
Výrobce Kyosun s.r.o.
Jazykové mutace CZ, SK
Trvanlivost 1 rok
Skladování skladujte v suchu
Nežádoucí účinky / alergeny nedoporučujeme pití na lačno, pralinky mohou obsahovat: sója a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj