Naše produkty

  • novinka
  • akce
  • bio

Harmony 4 pack 240 g

Harmony 4 pack 240 g

Kategorie
All day
Kód
A115
Popis

Výhodné balení čtyř krabiček Bio Matcha Tea Harmony a ergonomické láhve Matcha Tea Glass Bottle. To je 4 × 30 kusů 2g sáčků spolu s uzavíratelnou láhví o objemu 0,5 l vyrobené z recyklovatelného skla. Ušetříte a navíc fandíte ekologii! 

Popis

Proč si dopřát Harmony 4pack?

probudí v těle energii až na 6 hodin 

až o 40% zrychluje spalování

vyplavuje hormony štěstí

síla 10 šálků louhovaného zeleného čaje v 1 porci Bio Matcha Tea Harmony

 

Skvělé nutriční hodnoty matcha

Matcha je japonský zelený čaj nadupaný vitamíny, minerály, energií a soustředěním. Čaj má podobu jemného prášku. Ve vodě se nerozpustí, ale my díky tomu konzumujeme celý list čajovníku. Jen díky tomu má matcha asi 10x vyšší nutriční hodnoty než jiné čajeNaše tělo proto přijme vitamíny A, C, E, antioxidanty a aminokyseliny, stavebních kameny buněk. Matcha jako jediný čaj obsahuje také zhruba 30 % vlákniny a díky teofylinu, čajovému kofeinu, nás nabíjí energií na 3-6 hodin. Matcha byl oblíbeným pomocníkem při meditaci buddhistických mnichů, a to zejména díky L-theaninu, který navozuje pocit soustředění a zklidněné mysli. Matcha také pomáhá podporovat paměť a vyplavovat hormony štěstí – dopamin a serotonin. 

Matcha si se sportem rozumí

Šálek matcha vám dodá dostatek energie pro sportovní aktivitu. Současně pomáhá zvyšovat výkon svalové soustavy a po sportovním výkonu pomůže zregenerovat svaly. A navíc pomáhá zrychlit metabolismus a pomáhá tak pálit tuky o 30-40 % rychleji! 

Jak poznám, která třída matcha je ta správná pro mě?

Kromě formy nápoje se matcha používá i jako přísada do potravin. Avšak ne každá třída se pro použití v kuchyni hodí. Matcha se tak rozděluje do několika tříd podle použití. Kvalita zůstává; jediným rozdílem mezi třídami matcha je to, pro jaký účel je čaj určený. Některé třídy mají velmi jemnou chuť a jsou vhodné pouze pro tradiční pití v podobě neochuceného nápoje – tato třída se označuje jako ceremoniální. Jiná třída je vhodná jak pro přípravu jídla, tak pro každodenní popíjení ve formě ochuceného čaje, matcha latté nebo alkoholického drinku. Do této třídy se řadí i Bio Matcha Tea Harmony.

Bio Matcha Tea Harmony má silnější chuť a výraznější vůni, která skvěle podtrhne jiné ingredience a dodá potravinám nádech exotiky.

Má Bio Matcha Tea Harmony nějaká ocenění?

Bio Matcha Tea Harmony je podle serveru Heureka.cz nejoblíbenějším balením matcha na českém trhu. O tento titul se zasloužili hlavně naši zákazníci, díky kterým získal Bio Matcha Tea Harmony v roce 2016 a 2017 ocenění Produkt roku v kategorii čaj. Cena Produkt roku je udělována produktům, o které mají spotřebitelé největší zájem.

Proto mnohokrát děkujeme našim zákazníkům

Kde se Bio Matcha Tea Harmony pěstuje?

Nishio a Shizuoka jsou dvě hlavní oblasti, ze kterých dovážíme náš Matcha Tea. Nishio je vyhlášená ideálním podnebím pro pěstování tohoto smaragdového čaje a matcha zde roste už několik století. 

Mohu Bio Matcha Tea Harmony pít místo kávy?

Ano, Bio Matcha Tea Harmony opravdu můžete pít namísto kávy. Matcha je navíc pro tělo šetrnější. Čajový kofein se uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin a nemá vedlejší účinky, kterými se často vyznačuje kofein v kávě nebo sycených nápojích. Mezi tyto účinky patří rychlý nárůst energie, ale i její stejně rychlý pokles, nervozita, bušení srdce nebo nedostatek soustředění. 

Protože kofein i teofylin mají oba odlišný vliv na lidské tělo, doporučujeme začínat ráno s šálkem matcha a kávu si dopřát až po obědě, nebo naopak.  

Obsahuje Bio Matcha Tea Harmony nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje?

Matcha neobsahuje žádné známé alergeny. Čaj však nedoporučujeme pít na prázdný žaludek – protože se jedná o silný nápoj, mohl by hladovým lidem snadno způsobit nevolnost. 

Mohu použít Bio Matcha Tea Harmony i do potravin?

Určitě byste to měli vyzkoušet. Bio Matcha Tea Harmony se skvěle hodí jako přísada do krémů, polev, kaší, šejků, slaného nebo sladkého těsta. Chuť matcha vynikne téměř v jakémkoliv pokrmu a je jen na vás, jak nápaditě ho zvládnete využít. Inspirovat se můžete v naší sekci recepty.

Jaká je doporučená denní dávka matcha?

U dospělých lidí se uvádí doporučená denní dávka 4-6 gramů matcha. Těhotné, kojící a děti by se měly držet okolo cca 2 gramů denně.

Jak mám Bio Matcha Tea Harmony skladovat?

Velice snadno – sáčky pouze nevystavujte přímému slunci 

Abychom našim zákazníkům umožnili dopřát si čerstvou porci matcha, vyvinuli jsme speciální sáčky, které chrání čaj před vzduchem a světlem – dvěma nejčastějšími spouštěči degradace tohoto mletého čaje. 

Dvougramové sáčky byly vytvořeny zejména proto, že se na trhu vyskytovala jen velká balení matcha, která čaj dostatečně nechránila před vzduchem a teplem, a čaj tak ztrácel na kvalitě už v řádu několika dní. Koupě sto a více gramových balení pro osobní potřebu se tak zákazníkům nevyplácela. Vytvořili jsme proto sáčky, které chrání barvu, chuť i aroma tohoto zeleného čaje a zaručují, že matcha zůstává kvalitní a čerstvý.

Bonusem je, že dvougramový sáček si můžete vzít kamkoli. 


Parametry produktu

EAN produktu 8594169251257
Hmotnost produktu brutto (g) 941
Rozměr produktu š/v/h (mm) 260 × 220 × 140
Původ produktu Japonsko
Výrobce Kyosun s.r.o.
Certifikace BIO
Jazykové mutace CZ, GB, PL, SK, I, D, FR, SLO, SRB, RO, S, NL, DK, P, ES, UAE, RUS, HU, GR
Trvanlivost 2 roky
Skladování skladujte v suchu
Nežádoucí účinky / alergeny nedoporučujeme pití na lačno