Recepty

Doporučujeme

Matcha Ice Tea

Ideální drink pro horké letní dny. Osvěží, je zdravý a navíc bio.

Ledové Rooibos Latte s Vanilkou a Skořicí

Ledové latte je úžasným osvěžením pro horké letní dny. Bez kofeinu, s jemnou chutí vanilky, skořice a javorového sirupu. Tento nápoj vás přenese do orientálních dálek.

Matcha Sodovka

Skvělý letní drink s ledem v horkých dnech osvěží jak tělo, tak mysl, a navíc dodá energii až na 6 hodin. Matcha sodovka je skvělou alternativou ke klasickému matcha s ledem. Chutná totiž naprosto úžasně!

Matcha Nanuk

Skvělé matcha osvěžení v tropickém počasí!

Kokosové Matcha Ice Latte

Veganské kokosové ice latte s matcha je božským krémovým nápojem, který občerství tělo i mysl v tropických letních dnech. Vyzkoušejte sami, jak perfektně si matcha a kokos rozumí!

Matcha Tea Gimlet

Matcha Tea i jako luxusní párty drink!

Smetanové Karamelky z Bílé Čokolády a Rooibosu

Osvěžující karamelky s rooibosem jsou dokonalým zákuskem v parném létě. Už jedna karamelka vám osladí celý den a díky nulovému obsahu kofeinu si pochutnají i děti!

Levandulové Matcha Ice Latte

Dokonalý začátek dne nebo odpolední nebeské potěšení v tropickém horku - to je Levandulové Matcha Ice Latte. Charakteristický matcha se úžasně doplňuje s lehkou květinovou chutí levandule a mlékem. Nechte se unášet na obláčku letní rozkoše s Levandulovým Matcha Ice Latte!

Matcha Tea Zmrzlina

Nejoblíbenější zmrzlina na světě!

Matcha džus s vodkou

Skvělý letní drink s matcha a džusem rozsvítí každou párty. Nejen, že úžasně chutná, ale nádherně i vypadá. Z každého hostitele nebo hostitelky hned udělá ostřílené barmany!

Matcha Karamely z Bílé Čokolády

Luxusní Matcha Karamely jsou nevšedním zážitkem pro každého labužníka. Sladká chuť bílé čokolády je doplněná harmonií zeleného matcha a soli. Karamely mohou být přepychovou chuťovkou při každé příležitosti či skvělým dárkem někomu s vytříbenou chutí.

Energy Matcha Tea Bites

Matcha bites, silně návyková záležitost.

Melounový Matcha Ice Tea

Krásně barevný a svěží drink si namícháte s Matcha Tea a melounem! Protože je meloun sladký sám o sobě, není třeba přidávat žádný další cukr. K umíchání úžasného letního osvěžení stačí jen meloun a matcha! Vyhrát si můžete i s jednotlivými vrstvami melounového ice tea.

Matcha Ice Tea s Kokosovou Vodou

Příprava Kokosového Matcha Ice Tea zabere jen pět minut a potřebujete k němu jen tři ingredience. Získáte ale lahodný nápoj plný antioxidantů, sodíku, draslíku, vápníku a magnézia, a k tomu navíc energii až na 6 hodin. V parném létě také nádherně osvěží!

Matcha Dalgona

Drink, který právě teď letí v matcha provedení! Matcha s mlékem a navrch krásně zelená pěna, to je Matcha Dalgona! Recept je překvapivě jednoduchý - přesvědčte se sami.

Matcha mango nanuk

Exotické spojení manga a čaje matcha prostě funguje. Přinášíme recept na osvěžující nanuky do největších letních veder. Když zvolíte jako doplněk maliny nebo jiné červené ovoce, budete mít nanuky krásně dvojbarevné :-)

Matcha Madlenky

Klasické francouzské pečivo z piškotového těsta si teď můžete připravit s příchutí matcha. Jemné madlenky jsou lehčí než vzduch a na jazyku se téměř rozpouštějí. Dokonale se hodí k odpolednímu šálku matcha!

Keto Matcha Latte

Keto Matcha Latte je šité na míru nízkosacharidovým nadšencům. Obsahuje dostatek tuků, dosladit si ho můžete podle potřeby a chutná skvěle!

Matcha Vafle

Úžasné a jednoduché Matcha Vafle! Pochutnejte si s námi bez cukru a zdravě na luxusním receptu od Instagrammerky happycakescz!

Brazilské Pao s Matcha

Pão de queijo je tradiční brazilský typ pečiva, který může být buď přílohou, mlsáním, svačinkou nebo i snídaňovým pečivem. Většinou se do receptu přidává sýr, ale naše verze s matcha je po všech stránkách dokonalá i bez něj. Opepřete svůj nedělní oběd originální přílohou!

Jarní Matcha Cheesecake

Báječný Matcha cheesecake, který si z běžně dostupných ingrediencí připravíte snadno a rychle. Výsledek okouzlí nejen vás, ale také vaše přátele.

Smoothie s Jahodami, Mangem a Rooibosem

Úžasné exotické smoothie s rooibosem a spoustou vitamínů a antioxidantů si můžete ušejkovat ráno, odpoledne, a díky nulovému obsahu kofeinu klidně i večer!