Články

Co je Matcha Karité?

Co je Matcha Karité?

Publikováno
17. 10. 2014
 
Matcha Karité pro hydrataci pokožky i léčbu drobných poranění

Žádná voda, vazelína či parabeny, pouze přírodní oleje nezatížené parfemací a s vysokým obsahem protizánětlivých látek. To jsou výhody Matcha Karité, nového čajového másla s Matcha Tea. Je vhodné pro každého bez rozdílu věku. Díky příjemné vůni a všestrannému užití si získává oblibu hlavně u žen. Svou netradičně zelenou barvou upoutá na první pohled. Lehká až našlehaná konzistence bambuckého másla napomáhá rychlému vstřebávání do pokožky a voňavá kombinace geránia a jalovce okamžitě harmonizuje organismus.

Jak pomáhá zelené máslo?

Matcha Karité je vhodné jak pro běžnou péči o suché ruce, rty či kůži celého těla, kterou hloubkově hydratuje, tak pro urychlení hojení drobných poranění. Zklidňuje podrážděnou pokožku, napomáhá k hojení jizev a má i protizánětlivou funkci. Vzhledem k obsahu přirozeného UV filtru poskytuje základní ochranu před slunečními paprsky. Využijete ho ale hlavně během blížící se zimy. Ať už na sjezdovce či ve městě. Máslo totiž poskytuje ideální péčí o pleť namáhanou mrazem.

Po prvním i dvacátém použití zanechává hladkou a jemnou pokožku, jež je pravidelnou hydratací postupně omlazována. Za zmínku stojí i aromaterapeutické účinky této kosmetické novinky. Intenzivní vůně Karité zklidňuje, napomáhá k psychickému uvolnění a hormonální rovnováze. Masáží spánku či vnitřní strany zápěstí docílí ženy zmírnění bolestí hlavy či obtíží způsobených přechodem. Ideální je použití po koupeli, kdy je pokožka prohřátá a uvolněná a snadno účinné látky z Matcha Karité přijme.

Záruka kvality – čistě přírodní složení

Matcha Karité je ručně vyráběno v malém objemu z čistě přírodních rostlinných olejů a vysoce kvalitního BIO Matcha Tea. Základem produktu je bambucké a kokosové máslo dodávající jemnou a nadýchanou konzistenci. Geránium, jalovec a makadamiový olej přidávají vůni, antiseptické a zvláčňující účinky. Toto čajové máslo obsahuje velké množství vitamínu E, který je nepostradatelný pro správnou funkci a hlavně regeneraci pokožky. Společně s BIO Matcha Tea, které máslu dodává barvu a antioxidanty, chrání pokožku před volnými radikály, podporují mikrocirkulaci a pružnost pokožky, chrání stěny cév a zvyšují odolnost krevních kapilár. Matcha Karité neobsahuje žádné chemické přísady, konzervanty, emulgátory ani stabilizátory, zkrátka představuje čistě přírodní kosmetiku české výroby pro krásnou a zdravou pleť.

autor: Petr Patočka

korekturu textu provedla: Klára Petrskovská