Recepty

Doporučujeme

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Palačinkový Matcha Dort

Úžasný a neobyčejný dezert, kterým okouzlíte nejednu návštěvu. Chuť matcha a vyšlehané smetany je osvěžující a exotická. Připravit ho zvládne opravdu každý. Počet palačinek a výška dortu závisí na vás. Můžete zkusit konkurovat třeba tokijským mrakodrapům.

Matcha Traditional

Tradiční příprava čaje matcha.

Matcha Linecké Cukroví

Zelené Vánoce? Proč ne. Díky Matcha Tea si můžete vytvořit tento krásně zelený stromeček.

Rooibos classic hot

Ta nejtradičnější příprava rooibosu, jaká existuje. Klasikou nikdy nic nezkazíte, a navíc si pochutnáte.

Matcha Madlenky

Klasické francouzské pečivo z piškotového těsta si teď můžete připravit s příchutí matcha. Jemné madlenky jsou lehčí než vzduch a na jazyku se téměř rozpouštějí. Dokonale se hodí k odpolednímu šálku matcha!

Keto Matcha Latte

Keto Matcha Latte je šité na míru nízkosacharidovým nadšencům. Obsahuje dostatek tuků, dosladit si ho můžete podle potřeby a chutná skvěle!

Matcha Cookies

Zelené sušenky s Matcha Tea! Pochutnejte si s námi!

Rooibos Chai

Vychutnejte si tradiční indický pouliční nápoj v bezkafeinové variantě. V Indii si silně ochucený chai s mlékem dopřávají v jakoukoli roční dobu a kdykoli mohou. Vyzkoušejte náš Rooibos Chai a zjistěte, proč je kombinace čaje, koření a mléka tak podmanivá.

Matcha Smoothie s Okurkou a Jogurtem

Zdravé Matcha smoothie s okurkou a jogurtem!

Matcha Vosí Hnízda

Úžasný recept na tradiční vánoční cukroví obohacený o originální japonský matcha. Zkuste si tenhle rok udělat Vánoce trochu jinak. Ochutnejte lahodnou a osobitou chuť zeleného japonského čaje. Díky krásné smaragdové barvě Vaše cukroví rozhodně nezapadne! Za recept děkujeme by.katiie.

Melounový Matcha Ice Tea

Krásně barevný a svěží drink si namícháte s Matcha Tea a melounem! Protože je meloun sladký sám o sobě, není třeba přidávat žádný další cukr. K umíchání úžasného letního osvěžení stačí jen meloun a matcha! Vyhrát si můžete i s jednotlivými vrstvami melounového ice tea.

Matcha Ice Tea s Kokosovou Vodou

Příprava Kokosového Matcha Ice Tea zabere jen pět minut a potřebujete k němu jen tři ingredience. Získáte ale lahodný nápoj plný antioxidantů, sodíku, draslíku, vápníku a magnézia, a k tomu navíc energii až na 6 hodin. V parném létě také nádherně osvěží!

Matcha Dalgona

Drink, který právě teď letí v matcha provedení! Matcha s mlékem a navrch krásně zelená pěna, to je Matcha Dalgona! Recept je překvapivě jednoduchý - přesvědčte se sami.

Matcha mango nanuk

Exotické spojení manga a čaje matcha prostě funguje. Přinášíme recept na osvěžující nanuky do největších letních veder. Když zvolíte jako doplněk maliny nebo jiné červené ovoce, budete mít nanuky krásně dvojbarevné :-)

Levandulové Matcha Ice Latte

Dokonalý začátek dne nebo odpolední nebeské potěšení v tropickém horku - to je Levandulové Matcha Ice Latte. Charakteristický matcha se úžasně doplňuje s lehkou květinovou chutí levandule a mlékem. Nechte se unášet na obláčku letní rozkoše s Levandulovým Matcha Ice Latte!

Kokosové Matcha Ice Latte

Veganské kokosové ice latte s matcha je božským krémovým nápojem, který občerství tělo i mysl v tropických letních dnech. Vyzkoušejte sami, jak perfektně si matcha a kokos rozumí!

Matcha džus s vodkou

Skvělý letní drink s matcha a džusem rozsvítí každou párty. Nejen, že úžasně chutná, ale nádherně i vypadá. Z každého hostitele nebo hostitelky hned udělá ostřílené barmany!

Matcha Sodovka

Skvělý letní drink s ledem v horkých dnech osvěží jak tělo, tak mysl, a navíc dodá energii až na 6 hodin. Matcha sodovka je skvělou alternativou ke klasickému matcha s ledem. Chutná totiž naprosto úžasně!

Matcha Vafle

Úžasné a jednoduché Matcha Vafle! Pochutnejte si s námi bez cukru a zdravě na luxusním receptu od Instagrammerky happycakescz!