Recepty

Doporučujeme

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Matcha Fit Palačinky

Fit palačinky s matcha, na kterých si pochutnají dospělí i děti. Naplnit je můžete svou oblíbenou zdravou potravinou, přihodit můžete oříšky nebo ovoce.

Rooibos Classic Hot

Ta nejtradičnější příprava rooibosu, jaká existuje. Klasikou nikdy nic nezkazíte, a navíc si pochutnáte.

Matcha Perník

Oblíbený český dezert přinášíme v originálním provedení. Vsadíme se, že s odpoledním šálkem matcha se vám náš Matcha perník bude zdát dokonalý!

Matcha Detox Drink

Detoxikační účinky čaje Matcha jsou prokázané. Vyzkoušejte tento zajímavý recept.

Matcha Mochi s Mandlovým Máslem

Tradiční japonské cukroví s mandlovým středem. Ochutnejte klasickou japonskou pochutinu wagaši, která se servíruje nejčastěji s čajem matcha, a buďte zase o něco blíž Zemi vycházejícího slunce.

Smoothie s Jahodami, Mangem a Rooibosem

Úžasné exotické smoothie s rooibosem a spoustou vitamínů a antioxidantů si můžete ušejkovat ráno, odpoledne, a díky nulovému obsahu kofeinu klidně i večer!

Matcha Piškot

V Japonsku velmi oblíbený piškot jsme obohatili umami chutí Matcha Tea a výsledek stojí za to :) Piškot můžete servírovat samotný, nebo třeba s ovocem, přelitý vanilkovým pudingem, či s marmeládou - přesně podle vlastní chuti.

Matcha Margarita

Oblíbený párty drink v exotické variantě, který vám navíc dodá dostatek energie na zbytek večírku! Ochutnejte :)

Matcha-pistáciová Babka

Dnešní recept je pro změnu spojením tradičního židovského sladkého pečiva a čaje matcha. Sladké těsto a pistácie vytváří spolu s matcha skvělou kombinaci a babka představuje skvělý zákusek, ale i velmi lahodné snídaňové pečivo.

Matchamisu s Rybízem

Chutná a úžasně barevná variace na světoznámý italský dezert s matcha místo kávy. Šetrnější dávka energie, božské mlsání, ovoce a snadná příprava dělá z Matchamisu s rybízem prvotřídní recept :)

Matcha-Maková Zmrzlina

Úžasná matcha zmrzlina s vůní kokosu, banánu a oříšků, doladěná zrnky máku. Navíc je vegan! Co víc si v horkých letních dnech přát :) Vyzkoušejte originální recept od food.by.katiie.

Sušenky s Pudinkovým Krémem

Božské slepované sušenky s matcha pudinkem a matcha čokoládou jsou přesně to, co potřebujete k šálku odpoledního Matcha Tea. Navíc jsou jednoduché, rychlé a vypadají stejně dobře, jako chutnají.

Matcha Croissanty

Je libo fusion snídani? Francouzské křehké croissanty s dávkou japonské exotiky jsou božskou snídaní, kterou se určitě moc rád rozmazlí každý matcha fanoušek ;-)

Zebra Matcha Cheesecake

Lahodný cheesecake ve velice efektní podobě je jednoduchý na přípravu, roztomile barevný a hlavně chutný. Splňuje všechna kritéria správného japonského dezertu :)

Matcha Bubble Tea

Úžasnou, originální, a hlavně zdravou verzi oblíbeného bubble tea si teď můžete připravit doma. Osladíte si ho přesně podle svého a máte kontrolu nad každou ingrediencí. Výsledný nápoj navíc vypadá skvěle!

Matcha Mango Dezert

Úžasný mangový dezert od naší fanynky Kateřiny je zdravý, chutný a velmi snadný na přípravu. Ochutnejte sami :)