Recepty

Doporučujeme

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Matcha Fit Palačinky

Fit palačinky s matcha, na kterých si pochutnají dospělí i děti. Naplnit je můžete svou oblíbenou zdravou potravinou, přihodit můžete oříšky nebo ovoce.

Matcha Traditional

Tradiční příprava čaje matcha.

Matcha Green Smoothie

Hodovali jste poctivě a smrsklo se vám oblečení? Vyzkoušejte Matcha Green smoothie!

Rooibos classic hot

Ta nejtradičnější příprava rooibosu, jaká existuje. Klasikou nikdy nic nezkazíte, a navíc si pochutnáte.

Matcha Proteinová Tyčinka

Skvělá volba pro všechny, kteří mají rádi energetické tyčinky!

Matcha Detox Drink

Detoxikační účinky čaje Matcha jsou prokázané. Vyzkoušejte tento zajímavý recept.

Matcha flapjack

Skvělé a zdravé domácí flapjack nebo müsli tyčinky, které si snadno upečete sami. Nejen, že díky matcha božsky chutnají, ale můžete si je namixovat přesně podle své chuti a přibalit si je jako svačinu na jakoukoli sportovní aktivitu.

Košíčky z Bílé Čokolády Plněné Malinami a Matcha Krémem

Vyzkoušejte skvělý osvěžující recept s Matcha Tea, bílou čokoládou, tvarohem a malinami. Ideální dezert na horké letní dny. Za recept děkujeme naší fanynce Janě.

Matcha Maková Bábovka

Úžasná a na pohled krásná bábovka s mákem a matcha je perfektní fúzí tradičního českého receptu a japonského Matcha Tea. Co takhle vyzkoušet místo vaší klasické bábovky něco nového? Určitě nebudete litovat. Za recept moc děkujeme na fanynce Kateřině.

Matcha srdíčka

Roztomilá, ale hlavně chutná srdíčka s matcha náplní a politá matcha čokoládou jsou krásným dezertem připraveným z lásky nejen k Matcha Tea :) Za recept moc děkujeme food.by.katie.

Matcha košíčky s jahodami

Dokonalá souhra chutí, jednoduchá příprava a krásná prezentace zaručena :) Košíčky s matcha náplní, obalené matcha čokoládou a doplněné úžasnou jahodovou vrstvou zachutnají úplně každému. Za recept děkujeme food.by.katie.

Bezlepkové Matcha řezy

Úžasný originální recept na bezlepkové řezy od naší fanynky Svatavy Navrátilové udělá radost každému, kdo se vyhýbá lepku. Navíc potěší i unikátní barevností. Vyzkoušejte sami!

Mango Matcha Smoothiebowl

Smoothiebowl, to je porce rozmixovaného ovoce, u nás doplněná čajem matcha, až po okraj plná antioxidantů, vitamínů a pozitivní energie. Tento luxusní chuťový zážitek v čistě přírodní podobě už není třeba doslazovat. Za nádherný recept děkujeme Hance z instagramového profilu oatmeal_everyday!

Vánoční Matcha Štóla

Vánoční štóla je obdobou naší vánočky. Je plná mandlí, kandované ovocné kůry a je bohatě obalená v moučkovém cukru. Těsto se jednoduše překládá tak, aby výsledný tvar údajně připomínal Ježíška zavinutého v plenkách.

Matcha Vosí Hnízda

Úžasný recept na tradiční vánoční cukroví obohacený o originální japonský matcha. Zkuste si tenhle rok udělat Vánoce trochu jinak. Ochutnejte lahodnou a osobitou chuť zeleného japonského čaje. Díky krásné smaragdové barvě Vaše cukroví rozhodně nezapadne! Za recept děkujeme by.katiie.

Bezlepkové matcha sušenky bez cukru

Skvělé sušenky bez lepku a bez přidaného cukru.

Matcha Ice Tea

Ideální drink pro horké letní dny. Osvěží, je zdravý a navíc bio.