Recepty

Doporučujeme

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Matcha proteinová tyčinka

Skvělá volba pro všechny, kteří mají rádi energetické tyčinky!

Rooibos Chai

Vychutnejte si tradiční indický pouliční nápoj v bezkafeinové variantě. V Indii si silně ochucený chai s mlékem dopřávají v jakoukoli roční dobu a kdykoli mohou. Vyzkoušejte náš Rooibos Chai a zjistěte, proč je kombinace čaje, koření a mléka tak podmanivá.

Matcha oříškové tyčinky

Jednoduché a moc dobré!

Rooibos Orange Fresh

Skvělý osvěžující drink plný vitamínů nebo lahodný nápoj pro vyvážený start dne, to je Rooibos Orange Fresh. Pomerančová šťáva a Rooibos se úžasně doplňují a kombinace vitamínů a antioxidantů je ta nejlepší služba, jakou můžete svému tělu dopřát. Najděte si chvilku pro sebe a uvolněte se při popíjení Rooibos Orange Fresh.

Matcha ananas fresh

Matcha a ananas je přímo božská kombinace.

Mandlové sušenky s Matcha Tea

Jestli máte rádi marcipán, tak tyhle matcha sušenky jsou přesně něco pro vás. Suroviny jsou vlastně prakticky stejné jako na výrobu domácího marcipánu, akorát z nich upečete sušenky. Matcha dodá krásnou zelenou barvu a podtrhne sladký marcipán svou umami chutí.

Velikonoční matcha želé bonbóny

Takovéto želé bonbóny v obchodě zaručeně nekoupíte 😊 Kokosové mléko a zelený čaj matcha rozehrají skvělou kombinaci chutí a v lednici vydrží i několik dní. Vyzkoušejte je sami - postup je jednoduchý!

Matcha sirup

Matcha Tea s kvalitním sirupem je zdravá pochoutka pro všechny, kteří rádi sladí.

Matcha lívance s avokádovou pomazánkou

Kombinace s avokádovou pomazánkou je neskutečná!

Avokádové smoothie s matcha

Rychlý a zdravý recept na snídaňové smoothie plné prospěšných látek. Nabije vás energií na polovinu dne a skvěle chutná.

Jahodové mléko s matcha

S jahodami u matcha nemůžete šlápnout vedle. Kombinace jahod a matcha je naprosto boží, nádherně vypadá a navíc je nápoj plný vitamínů a dalších prospěšných látek. Počkejte, až ho ochutnáte 😊

Ledové matcha latte s mangem

Matcha latte s mangem - skvělá exotická kombinace úžasně chutná, led osvěží a matcha dodá energii na dlouhé letní dny. Za recept děkujeme Veronice Poláčkové :)

Matcha blondies

Blondies jsou oblíbeným dezertem, který byl původně vytvořen jako opak brownies. Místo kakaa najdete v blondies bílou čokoládu. Blondies samy o sobě jsou skvělé, ale když je obohatíte o matcha, získáte opravdu lahodný zákusek vhodný pro každou příležitost.

Rooibos latte

Jemný karamelový nápoj s úžasnou pěnou a úplně bez kofeinu. Přesně to si můžete dopřát těsně před spaním, když se zachumláte do teplé deky a chcete si po dlouhém dni odpočinout. Připravte si rooibos latte a vychutnejte si každý doušek tekutého relaxu.

Vanilkový milkshake s matcha

Recept na fantastický hustý milkshake. Matcha a vanilková zmrzlina je dokonalá kombinace, kterou rozhodně musíte vyzkoušet.