Recepty

Doporučujeme

Matcha Linecké Cukroví

Zelené Vánoce? Proč ne. Díky Matcha Tea si můžete vytvořit tento krásně zelený stromeček.

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Zelené Matcha Cukroví

Zelené Vánoce s Matcha Tea!

Rooibos Classic Hot

Ta nejtradičnější příprava rooibosu, jaká existuje. Klasikou nikdy nic nezkazíte, a navíc si pochutnáte.

Matcha Vosí Hnízda

Úžasný recept na tradiční vánoční cukroví obohacený o originální japonský matcha. Zkuste si tenhle rok udělat Vánoce trochu jinak. Ochutnejte lahodnou a osobitou chuť zeleného japonského čaje. Díky krásné smaragdové barvě Vaše cukroví rozhodně nezapadne! Za recept děkujeme by.katiie.

Matcha Dalgona

Drink, který právě teď letí v matcha provedení! Matcha s mlékem a navrch krásně zelená pěna, to je Matcha Dalgona! Recept je překvapivě jednoduchý - přesvědčte se sami.

Matcha Biskupský Chlebíček

Jedním slovem fantazie! Matcha chlebíček byste jednoznačně neměli při svém pečení vynechat.

Trojbarevná Vánočka

Vánočka v krásných velikonočních barvách je přesně to, co dovede vaši sváteční tabuli k dokonalosti. Užijte si krásně barevné Velikonoce s matcha a lyofilizovaným ovocem!

Vánoční Kuličky s Matcha Tea

Nejvykutálenější z vykutálených.

Vánoční Matcha Štóla

Vánoční štóla je obdobou naší vánočky. Je plná mandlí, kandované ovocné kůry a je bohatě obalená v moučkovém cukru. Těsto se jednoduše překládá tak, aby výsledný tvar údajně připomínal Ježíška zavinutého v plenkách.

Matcha-pistáciová Babka

Dnešní recept je pro změnu spojením tradičního židovského sladkého pečiva a čaje matcha. Sladké těsto a pistácie vytváří spolu s matcha skvělou kombinaci a babka představuje skvělý zákusek, ale i velmi lahodné snídaňové pečivo.

Matcha Mochi s Mandlovým Máslem

Tradiční japonské cukroví s mandlovým středem. Ochutnejte klasickou japonskou pochutinu wagaši, která se servíruje nejčastěji s čajem matcha, a buďte zase o něco blíž Zemi vycházejícího slunce.

Matchamisu s Rybízem

Chutná a úžasně barevná variace na světoznámý italský dezert s matcha místo kávy. Šetrnější dávka energie, božské mlsání, ovoce a snadná příprava dělá z Matchamisu s rybízem prvotřídní recept :)

Matcha-Maková Zmrzlina

Úžasná matcha zmrzlina s vůní kokosu, banánu a oříšků, doladěná zrnky máku. Navíc je vegan! Co víc si v horkých letních dnech přát :) Vyzkoušejte originální recept od food.by.katiie.

Sušenky s Pudinkovým Krémem

Božské slepované sušenky s matcha pudinkem a matcha čokoládou jsou přesně to, co potřebujete k šálku odpoledního Matcha Tea. Navíc jsou jednoduché, rychlé a vypadají stejně dobře, jako chutnají.

Matcha Croissanty

Je libo fusion snídani? Francouzské křehké croissanty s dávkou japonské exotiky jsou božskou snídaní, kterou se určitě moc rád rozmazlí každý matcha fanoušek ;-)

Zebra Matcha Cheesecake

Lahodný cheesecake ve velice efektní podobě je jednoduchý na přípravu, roztomile barevný a hlavně chutný. Splňuje všechna kritéria správného japonského dezertu :)

Matcha Bubble Tea

Úžasnou, originální, a hlavně zdravou verzi oblíbeného bubble tea si teď můžete připravit doma. Osladíte si ho přesně podle svého a máte kontrolu nad každou ingrediencí. Výsledný nápoj navíc vypadá skvěle!

Matcha Mango Dezert

Úžasný mangový dezert od naší fanynky Kateřiny je zdravý, chutný a velmi snadný na přípravu. Ochutnejte sami :)

Matcha Sušenky z Formiček

Matcha sušenky, které se hodí pro každou příležitost a můžete si je dozdobit namáčením v bílé nebo klasické čokoládě. Vyzkoušejte recept, který pro nás připravila naše fanynka Kateřina.