Recepty

Doporučujeme

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Jarní Matcha Cheesecake

Báječný Matcha cheesecake, který si z běžně dostupných ingrediencí připravíte snadno a rychle. Výsledek okouzlí nejen vás, ale také vaše přátele.

Matcha Green Smoothie

Hodovali jste poctivě a smrsklo se vám oblečení? Vyzkoušejte Matcha Green smoothie!

Matcha Fit Palačinky

Fit palačinky s matcha, na kterých si pochutnají dospělí i děti. Naplnit je můžete svou oblíbenou zdravou potravinou, přihodit můžete oříšky nebo ovoce.

Rooibos classic hot

Ta nejtradičnější příprava rooibosu, jaká existuje. Klasikou nikdy nic nezkazíte, a navíc si pochutnáte.

Matcha Detox Drink

Detoxikační účinky čaje Matcha jsou prokázané. Vyzkoušejte tento zajímavý recept.

Jarní Matcha Smoothie

V jednoduchosti je krása. Připravte si barevné Matcha smoothie!

Energy Matcha Tea Bites

Matcha bites, silně návyková záležitost.

Matcha Mango dezert

Úžasný mangový dezert od naší fanynky Kateřiny je zdravý, chutný a velmi snadný na přípravu. Ochutnejte sami :)

Matcha sušenky z formiček

Matcha sušenky, které se hodí pro každou příležitost a můžete si je dozdobit namáčením v bílé nebo klasické čokoládě. Vyzkoušejte recept, který pro nás připravila naše fanynka Kateřina.

Plněná Matcha Vajíčka

Matcha Tea vajíčka s ricottou a středem z oblíbených mandlí v Matcha Tea čokoládě jsou velice chutnou alternativou ke klasickým čokoládovým velikonočním sladkostem. Ricotta, bílá čokoláda, nádech kokosu a matcha - to je opravdu slavnostní kombinace.

Trojbarevná vánočka

Vánočka v krásných velikonočních barvách je přesně to, co dovede vaši sváteční tabuli k dokonalosti. Užijte si krásně barevné Velikonoce s matcha a lyofilizovaným ovocem!

Matcha-jogurtové Dortíčky s Bílou Čokoládou

Skvělé jogurtové košíčky s matcha jsou potěchou pro oko, i pro vaše chuťové pohárky. Jsou navíc plné zdraví prospěšných ingrediencí, ale na chuti jim to rozhodně neubírá. Přesvědčte se sami!

Vegan Matcha Chléb

Veganský Matcha chléb od naší věrné fanynky Kateřiny udělá radost všem, kteří rádi mlsají zdravě a ohleduplně. Vyzkoušejte i vy náš krásně vypadající a úžasně chutný recept!

Matcha Koblížky

Originální matcha koblížky od naší fanynky Kateřiny si teď doma může usmažit každý. S náplní z Matcha Tea čokolády jsou koblížky opravdu božským zážitkem. Vyzkoušejte sami!

Dvoubarevný Matcha Cheesecake

Krásný a jednoduchý dvoubarevný cheesecake od naší fanynky Kataríny Janíkové úžasně vypadá a ještě lépe chutná. Ideální recept na víkendová odpoledne.

Košíčky z Bílé Čokolády Plněné Malinami a Matcha Krémem

Vyzkoušejte skvělý osvěžující recept s Matcha Tea, bílou čokoládou, tvarohem a malinami. Ideální dezert na horké letní dny. Za recept děkujeme naší fanynce Janě.

Matcha Maková Bábovka

Úžasná a na pohled krásná bábovka s mákem a matcha je perfektní fúzí tradičního českého receptu a japonského Matcha Tea. Co takhle vyzkoušet místo vaší klasické bábovky něco nového? Určitě nebudete litovat. Za recept moc děkujeme na fanynce Kateřině.