Recepty

Filtrovat podle:

Doporučujeme

Matcha lassí

Lassí je osvěžující indický nápoj. Tento nápoj z jogurtu a vody zmírňuje palčivost pálivého indického jídla a zlepšuje trávení. Když do něj přidáte zelený čaj matcha, zjistíte, že chutná naprosto fantasticky!

Horká bílá čokoláda s matcha

Matcha navozuje pocit klidu a uvolnění, čokoláda zlepší náladu a puding s vanilkou zahřejí. Kombinace těchto chutí je něco, co se slovy nedá popsat. Lepší bude, když to vyzkoušíte sami.

Matcha s domácí jahodovou zmrzlinou

Jahodová zmrzlina, o které přesně víte, co obsahuje? A k tomu bio a pravidelně testovaný matcha? Existuje nějaké jiné zodpovědné, zdravé a takhle lahodné mlsání? 😊

Jarní matcha smoothie

V jednoduchosti je krása. Připravte si barevné Matcha smoothie!

Matcha sirup

Matcha Tea s kvalitním sirupem je zdravá pochoutka pro všechny, kteří rádi sladí.

Krémové banánové matcha smoothie

Smoothie je skvělou snídaní či svačinkou plnou energie a vitamínů. Je rychle hotové a skvěle zasytí. Zkuste si místo šálku kávy dopřát banánové smoothie s matcha. Energie na půl dne zaručena!

Rooibos Chai

Vychutnejte si tradiční indický pouliční nápoj v bezkafeinové variantě. V Indii si silně ochucený chai s mlékem dopřávají v jakoukoli roční dobu a kdykoli mohou. Vyzkoušejte náš Rooibos Chai a zjistěte, proč je kombinace čaje, koření a mléka tak podmanivá.

Avokádové smoothie s matcha

Rychlý a zdravý recept na snídaňové smoothie plné prospěšných látek. Nabije vás energií na polovinu dne a skvěle chutná.

Jahodové mléko s matcha

S jahodami u matcha nemůžete šlápnout vedle. Kombinace jahod a matcha je naprosto boží, nádherně vypadá a navíc je nápoj plný vitamínů a dalších prospěšných látek. Počkejte, až ho ochutnáte 😊

Ledové matcha latte s mangem

Matcha latte s mangem - skvělá exotická kombinace úžasně chutná, led osvěží a matcha dodá energii na dlouhé letní dny. Za recept děkujeme Veronice Poláčkové :)