Recepty

Filtrovat podle:

Doporučujeme

Rooibos Chai

Vychutnejte si tradiční indický pouliční nápoj v bezkafeinové variantě. V Indii si silně ochucený chai s mlékem dopřávají v jakoukoli roční dobu a kdykoli mohou. Vyzkoušejte náš Rooibos Chai a zjistěte, proč je kombinace čaje, koření a mléka tak podmanivá.

Avokádové smoothie s matcha

Rychlý a zdravý recept na snídaňové smoothie plné prospěšných látek. Nabije vás energií na polovinu dne a skvěle chutná.

Ledové matcha latte s mangem

Matcha latte s mangem - skvělá exotická kombinace úžasně chutná, led osvěží a matcha dodá energii na dlouhé letní dny. Za recept děkujeme Veronice Poláčkové :)

Rooibos latte

Jemný karamelový nápoj s úžasnou pěnou a úplně bez kofeinu. Přesně to si můžete dopřát těsně před spaním, když se zachumláte do teplé deky a chcete si po dlouhém dni odpočinout. Připravte si rooibos latte a vychutnejte si každý doušek tekutého relaxu.

Vanilkový milkshake s matcha

Recept na fantastický hustý milkshake. Matcha a vanilková zmrzlina je dokonalá kombinace, kterou rozhodně musíte vyzkoušet.

Jahodový cheese tea s matcha

Současný asijský hit cheese tea přinášíme obohacený o jahodovou příchuť. Chutná skoro jako jahodový cheesecake s matcha! Ochutnejte tuto žhavou novinku i u vás doma - je to snadnější, než se zdá.

Matcha limča s ananasem

Další z řady osvěžujících drinků, který je navíc plný čerstvých vitamínů. Vyzkoušejte i vy lahodný matcha s ananasem a kokosovým mlékem :)

Kořeněné matcha latte

Máte rádi nápoje se silnou či výraznou chutí? Tak přesně pro vás máme kořeněné matcha latte! Horký matcha skvěle doplňuje skořice, kurkuma a zázvor. Ideální nápoj pro prokrvení těla.

Matcha cheese tea

Trendy recept na matcha s ledem a sýrovou pěnou si pro nás připravila Veronika Poláčková. Rozhodně ho doporučujeme vyzkoušet všem, kdo mají v oblibě matcha latte.

Matcha affogato

Recept nejen pro horké letní dny, který se tváří jako nápoj, ale ve skutečnosti je jednoduchým dezertem. Skvěle si na něm pochutnáte a je připravený do pár minut :) Vyzkoušejte!