Recepty

Filtrovat podle:

Doporučujeme

Smoothie s Jahodami, Mangem a Rooibosem

Úžasné exotické smoothie s rooibosem a spoustou vitamínů a antioxidantů si můžete ušejkovat ráno, odpoledne, a díky nulovému obsahu kofeinu klidně i večer!

Rooibos Chai

Vychutnejte si tradiční indický pouliční nápoj v bezkafeinové variantě. V Indii si silně ochucený chai s mlékem dopřávají v jakoukoli roční dobu a kdykoli mohou. Vyzkoušejte náš Rooibos Chai a zjistěte, proč je kombinace čaje, koření a mléka tak podmanivá.

Rooibos Latte Hot

Recept na tradiční Rooibos latte, které může být bezkofeinovou alternativou při chvílích odpočinku.

Rooibos classic hot

Ta nejtradičnější příprava rooibosu, jaká existuje. Klasikou nikdy nic nezkazíte, a navíc si pochutnáte.

Rooibos Orange Fresh

Skvělý osvěžující drink plný vitamínů nebo lahodný nápoj pro vyvážený start dne, to je Rooibos Orange Fresh. Pomerančová šťáva a Rooibos se úžasně doplňují a kombinace vitamínů a antioxidantů je ta nejlepší služba, jakou můžete svému tělu dopřát. Najděte si chvilku pro sebe a uvolněte se při popíjení Rooibos Orange Fresh.

Ledové Rooibos Latte s Vanilkou a Skořicí

Ledové latte je úžasným osvěžením pro horké letní dny. Bez kofeinu, s jemnou chutí vanilky, skořice a javorového sirupu. Tento nápoj vás přenese do orientálních dálek.

B52 Matcha Shot

Plánujete večírek a chcete své hosty ohromit originálním drinkem? Právě pro vás jsme umíchali B52 Matcha shot! Oblíbený koktejl jsme oblékli do nového, asijského hávu. Smetanová Bailey‘s, rum, dokonalé spojení matcha s kokosem a efektivní podávání – to vše je žhavá novinka B52 Matcha Shot. Nesmí chybět na žádné párty!

Matcha Classic

Matcha jako horký čaj. Klasika se nikdy neohraje.

Matcha Ice Tea

Ideální drink pro horké letní dny. Osvěží, je zdravý a navíc bio.

Matcha Latté

Oblíbená varianta přípravy Matcha Tea. Skvěle vypadá, skvěle chutná. Přípravu Matcha latté zvládne opravdu každý.