Recepty

Filtrovat podle:

Doporučujeme

Jahodový cheese tea s matcha

Současný asijský hit cheese tea přinášíme obohacený o jahodovou příchuť. Chutná skoro jako jahodový cheesecake s matcha! Ochutnejte tuto žhavou novinku i u vás doma - je to snadnější, než se zdá.

Matcha limča s ananasem

Další z řady osvěžujících drinků, který je navíc plný čerstvých vitamínů. Vyzkoušejte i vy lahodný matcha s ananasem a kokosovým mlékem :)

Kořeněné matcha latte

Máte rádi nápoje se silnou či výraznou chutí? Tak přesně pro vás máme kořeněné matcha latte! Horký matcha skvěle doplňuje skořice, kurkuma a zázvor. Ideální nápoj pro prokrvení těla.

Matcha affogato

Recept nejen pro horké letní dny, který se tváří jako nápoj, ale ve skutečnosti je jednoduchým dezertem. Skvěle si na něm pochutnáte a je připravený do pár minut :) Vyzkoušejte!

Jahodové matcha latte

Dokonalý letní nápoj, který vychutnáte nejen na jazyku, ale také očima :) Sladké jahody skvěle podtrhnou umami chuť matcha, nápoj vám dodá tolik potřebnou energii a led s mlékem osvěží. Dokážete si představit lepší letní drink?

Nealko matcha mojito

Nemusíte holdovat alkoholu, abyste si vychutnali naše úžasné matcha mojito. Nejlépe chutná v horké letní dny, osvěží, dodá energii a zlepší náladu. Za recept moc děkujeme naší fanynce Veronice Poláčkové.

Matcha limonáda s Maqui

Chutný recept na exotickou limonádu s příchutí matcha a ovocem maqui jen tak nezapomenete. Maqui je jihoamerické ovoce, které se podobá našim borůvkám, a to nejen vzhledem, ale i chuťově. Skvěle si tak rozumí s matcha. Vyzkoušejte sami :)

Karamelové matcha latte

Skvělé karamelové matcha latte je úžasným osvěžením v parném létě a skvělým sladkým nápojem bez výčitek, protože je slazené čekankovým sirupem. Ochutnejte i Vy lahodný recept, který pro nás připravila naše fanynka Veronika Poláčková!

Matcha margarita

Oblíbený párty drink v exotické variantě, který vám navíc dodá dostatek energie na zbytek večírku! Ochutnejte :)

Matcha Bubble Tea

Úžasnou, originální, a hlavně zdravou verzi oblíbeného bubble tea si teď můžete připravit doma. Osladíte si ho přesně podle svého a máte kontrolu nad každou ingrediencí. Výsledný nápoj navíc vypadá skvěle!