Recepty

Filtrovat podle:

Studené

Matcha lassí

Lassí je osvěžující indický nápoj. Tento nápoj z jogurtu a vody zmírňuje palčivost pálivého indického jídla a zlepšuje trávení. Když do něj přidáte zelený čaj matcha, zjistíte, že chutná naprosto fantasticky!

Matcha s domácí jahodovou zmrzlinou

Jahodová zmrzlina, o které přesně víte, co obsahuje? A k tomu bio a pravidelně testovaný matcha? Existuje nějaké jiné zodpovědné, zdravé a takhle lahodné mlsání? 😊

Jarní matcha smoothie

V jednoduchosti je krása. Připravte si barevné Matcha smoothie!

Matcha sirup

Matcha Tea s kvalitním sirupem je zdravá pochoutka pro všechny, kteří rádi sladí.

Krémové banánové matcha smoothie

Smoothie je skvělou snídaní či svačinkou plnou energie a vitamínů. Je rychle hotové a skvěle zasytí. Zkuste si místo šálku kávy dopřát banánové smoothie s matcha. Energie na půl dne zaručena!

Avokádové smoothie s matcha

Rychlý a zdravý recept na snídaňové smoothie plné prospěšných látek. Nabije vás energií na polovinu dne a skvěle chutná.

Jahodové mléko s matcha

S jahodami u matcha nemůžete šlápnout vedle. Kombinace jahod a matcha je naprosto boží, nádherně vypadá a navíc je nápoj plný vitamínů a dalších prospěšných látek. Počkejte, až ho ochutnáte 😊

Ledové matcha latte s mangem

Matcha latte s mangem - skvělá exotická kombinace úžasně chutná, led osvěží a matcha dodá energii na dlouhé letní dny. Za recept děkujeme Veronice Poláčkové :)

Rooibos latte

Jemný karamelový nápoj s úžasnou pěnou a úplně bez kofeinu. Přesně to si můžete dopřát těsně před spaním, když se zachumláte do teplé deky a chcete si po dlouhém dni odpočinout. Připravte si rooibos latte a vychutnejte si každý doušek tekutého relaxu.

Vanilkový milkshake s matcha

Recept na fantastický hustý milkshake. Matcha a vanilková zmrzlina je dokonalá kombinace, kterou rozhodně musíte vyzkoušet.