Recepty

Doporučujeme

Plněná Matcha Vajíčka

Matcha Tea vajíčka s ricottou a středem z oblíbených mandlí v Matcha Tea čokoládě jsou velice chutnou alternativou ke klasickým čokoládovým velikonočním sladkostem. Ricotta, bílá čokoláda, nádech kokosu a matcha - to je opravdu slavnostní kombinace.

Trojbarevná vánočka

Vánočka v krásných velikonočních barvách je přesně to, co dovede vaši sváteční tabuli k dokonalosti. Užijte si krásně barevné Velikonoce s matcha a lyofilizovaným ovocem!

Matcha-jogurtové Dortíčky s Bílou Čokoládou

Skvělé jogurtové košíčky s matcha jsou potěchou pro oko, i pro vaše chuťové pohárky. Jsou navíc plné zdraví prospěšných ingrediencí, ale na chuti jim to rozhodně neubírá. Přesvědčte se sami!

Vegan Matcha Chléb

Veganský Matcha chléb od naší věrné fanynky Kateřiny udělá radost všem, kteří rádi mlsají zdravě a ohleduplně. Vyzkoušejte i vy náš krásně vypadající a úžasně chutný recept!

Matcha Koblížky

Originální matcha koblížky od naší fanynky Kateřiny si teď doma může usmažit každý. S náplní z Matcha Tea čokolády jsou koblížky opravdu božským zážitkem. Vyzkoušejte sami!

Dvoubarevný Matcha Cheesecake

Krásný a jednoduchý dvoubarevný cheesecake od naší fanynky Kataríny Janíkové úžasně vypadá a ještě lépe chutná. Ideální recept na víkendová odpoledne.

Košíčky z Bílé Čokolády Plněné Malinami a Matcha Krémem

Vyzkoušejte skvělý osvěžující recept s Matcha Tea, bílou čokoládou, tvarohem a malinami. Ideální dezert na horké letní dny. Za recept děkujeme naší fanynce Janě.

Matcha Maková Bábovka

Úžasná a na pohled krásná bábovka s mákem a matcha je perfektní fúzí tradičního českého receptu a japonského Matcha Tea. Co takhle vyzkoušet místo vaší klasické bábovky něco nového? Určitě nebudete litovat. Za recept moc děkujeme na fanynce Kateřině.

Matcha srdíčka

Roztomilá, ale hlavně chutná srdíčka s matcha náplní a politá matcha čokoládou jsou krásným dezertem připraveným z lásky nejen k Matcha Tea :) Za recept moc děkujeme food.by.katie.

Matcha košíčky s jahodami

Dokonalá souhra chutí, jednoduchá příprava a krásná prezentace zaručena :) Košíčky s matcha náplní, obalené matcha čokoládou a doplněné úžasnou jahodovou vrstvou zachutnají úplně každému. Za recept děkujeme food.by.katie.