Recepty

Doporučujeme

Matcha mango nanuk

Exotické spojení manga a čaje matcha prostě funguje. Přinášíme recept na osvěžující nanuky do největších letních veder. Když zvolíte jako doplněk maliny nebo jiné červené ovoce, budete mít nanuky krásně dvojbarevné :-)

Matcha Madlenky

Klasické francouzské pečivo z piškotového těsta si teď můžete připravit s příchutí matcha. Jemné madlenky jsou lehčí než vzduch a na jazyku se téměř rozpouštějí. Dokonale se hodí k odpolednímu šálku matcha!

Matcha Vafle

Úžasné a jednoduché Matcha Vafle! Pochutnejte si s námi bez cukru a zdravě na luxusním receptu od Instagrammerky happycakescz!

Brazilské Pao s Matcha

Pão de queijo je tradiční brazilský typ pečiva, který může být buď přílohou, mlsáním, svačinkou nebo i snídaňovým pečivem. Většinou se do receptu přidává sýr, ale naše verze s matcha je po všech stránkách dokonalá i bez něj. Opepřete svůj nedělní oběd originální přílohou!

Jarní Matcha Cheesecake

Báječný Matcha cheesecake, který si z běžně dostupných ingrediencí připravíte snadno a rychle. Výsledek okouzlí nejen vás, ale také vaše přátele.

Matcha Biskupský Chlebíček

Jedním slovem fantazie! Matcha chlebíček byste jednoznačně neměli při svém pečení vynechat.

Matcha Linecké Cukroví

Zelené Vánoce? Proč ne. Díky Matcha Tea si můžete vytvořit tento krásně zelený stromeček.

Matcha Karamely z Bílé Čokolády

Luxusní Matcha Karamely jsou nevšedním zážitkem pro každého labužníka. Sladká chuť bílé čokolády je doplněná harmonií zeleného matcha a soli. Karamely mohou být přepychovou chuťovkou při každé příležitosti či skvělým dárkem někomu s vytříbenou chutí.

Smetanové Karamelky z Bílé Čokolády a Rooibosu

Osvěžující karamelky s rooibosem jsou dokonalým zákuskem v parném létě. Už jedna karamelka vám osladí celý den a díky nulovému obsahu kofeinu si pochutnají i děti!

Matcha Makronky

Jeden z nejoblíbenějších francouzských dezertů v Matcha Tea úpravě! Makronky rozhodně nejsou tím nejjednodušším receptem, ale ti, kteří se do něj pustí, budou odměněni božskou chutí. Křehké těsto a čokoládový krém - to je geniální spojení, kterému se nedá odolat!