Recepty

Doporučujeme

Mango Matcha Smoothiebowl

Smoothiebowl, to je porce rozmixovaného ovoce, u nás doplněná čajem matcha, až po okraj plná antioxidantů, vitamínů a pozitivní energie. Tento luxusní chuťový zážitek v čistě přírodní podobě už není třeba doslazovat. Za nádherný recept děkujeme Hance z instagramového profilu oatmeal_everyday!

Vánoční Matcha Štóla

Vánoční štóla je obdobou naší vánočky. Je plná mandlí, kandované ovocné kůry a je bohatě obalená v moučkovém cukru. Těsto se jednoduše překládá tak, aby výsledný tvar údajně připomínal Ježíška zavinutého v plenkách.

Matcha flapjack

Skvělé a zdravé domácí flapjack nebo müsli tyčinky, které si snadno upečete sami. Nejen, že díky matcha božsky chutnají, ale můžete si je namixovat přesně podle své chuti a přibalit si je jako svačinu na jakoukoli sportovní aktivitu.

Matcha Vosí Hnízda

Úžasný recept na tradiční vánoční cukroví obohacený o originální japonský matcha. Zkuste si tenhle rok udělat Vánoce trochu jinak. Ochutnejte lahodnou a osobitou chuť zeleného japonského čaje. Díky krásné smaragdové barvě Vaše cukroví rozhodně nezapadne! Za recept děkujeme by.katiie.

Bezlepkové matcha sušenky bez cukru

Skvělé sušenky bez lepku a bez přidaného cukru.

Matcha Tea Muffiny

Matcha muffiny jako svačina, snídaně, dezert, na piknik, do práce… Matcha muffiny kdykoli :)

Matcha Banánové Košíčky

Matcha a banán je osvědčená kombinace, při které nemůžete šlápnout vedle.

Raw-Vegan Kuličky

Recept pro všechny, kteří mlsají stejně rádi, jako my :-)

Smetanový Matcha Nanuk

Recept, který byl v pořadu Herbář na ČT 1.

Velikonoční Matcha Beránek

Zelené Velikonoce s matcha beránkem!