Recepty

Doporučujeme

Matcha Piškot

V Japonsku velmi oblíbený piškot jsme obohatili umami chutí Matcha Tea a výsledek stojí za to :) Piškot můžete servírovat samotný, nebo třeba s ovocem, přelitý vanilkovým pudingem, či s marmeládou - přesně podle vlastní chuti.

Matcha Perník

Oblíbený český dezert přinášíme v originálním provedení. Vsadíme se, že s odpoledním šálkem matcha se vám náš Matcha perník bude zdát dokonalý!

Matcha-pistáciová Babka

Dnešní recept je pro změnu spojením tradičního židovského sladkého pečiva a čaje matcha. Sladké těsto a pistácie vytváří spolu s matcha skvělou kombinaci a babka představuje skvělý zákusek, ale i velmi lahodné snídaňové pečivo.

Matcha Mochi s Mandlovým Máslem

Tradiční japonské cukroví s mandlovým středem. Ochutnejte klasickou japonskou pochutinu wagaši, která se servíruje nejčastěji s čajem matcha, a buďte zase o něco blíž Zemi vycházejícího slunce.

Matchamisu s Rybízem

Chutná a úžasně barevná variace na světoznámý italský dezert s matcha místo kávy. Šetrnější dávka energie, božské mlsání, ovoce a snadná příprava dělá z Matchamisu s rybízem prvotřídní recept :)

Matcha-Maková Zmrzlina

Úžasná matcha zmrzlina s vůní kokosu, banánu a oříšků, doladěná zrnky máku. Navíc je vegan! Co víc si v horkých letních dnech přát :) Vyzkoušejte originální recept od food.by.katiie.

Sušenky s Pudinkovým Krémem

Božské slepované sušenky s matcha pudinkem a matcha čokoládou jsou přesně to, co potřebujete k šálku odpoledního Matcha Tea. Navíc jsou jednoduché, rychlé a vypadají stejně dobře, jako chutnají.

Matcha Croissanty

Je libo fusion snídani? Francouzské křehké croissanty s dávkou japonské exotiky jsou božskou snídaní, kterou se určitě moc rád rozmazlí každý matcha fanoušek ;-)

Zebra Matcha Cheesecake

Lahodný cheesecake ve velice efektní podobě je jednoduchý na přípravu, roztomile barevný a hlavně chutný. Splňuje všechna kritéria správného japonského dezertu :)

Matcha Mango Dezert

Úžasný mangový dezert od naší fanynky Kateřiny je zdravý, chutný a velmi snadný na přípravu. Ochutnejte sami :)