Blog

Sport s čajem matcha plným energie

Matcha Tea, portál Vaše liga a zelená energie. Tak DO TOHO!

20. 03. 2024 18:20

Stále hledáme cesty, jak zůstat ve formě nejen fyzicky, ale i mentálně. Ideální je, když tuto péči o sebe spojíme v jednu velkou akci. Právě tou se stala spolupráce mezi Matcha Tea a portálem Vaše Liga, která představuje unikátní most mezi tradicí a moderní sportovní aktivitou, a propojuje všechny, kdo chtějí svůj život obohatit o zdraví, energii a komunitu lidí se stejnými zájmy.

Bio Matcha Tea Harmony Produkt roku 2023 na Heuréka.cz

Bio Matcha Tea Harmony po osmé Produkt roku v kategorii čajů!

14. 03. 2024 16:07

Bio Matcha Tea Harmony kouzlí úsměv od ucha k uchu už 12 let. Za tu dobu sbírá jednu cenu za druhou. Produkt roku volíte vy na Heuréka.cz, a proto je pro nás tato cena nesmírně potěšující a je vlastně důkazem, že svou práci děláme dobře.

Čaj hojicha Bio Kyosun Hojicha

Čaj hojicha voní a chutná jako žádný jiný

21. 02. 2024 22:52

Hojicha, s jeho lákavě kouřovou vůní a jemně ořechovou chutí, je více než jen zelený čaj; je to oslava japonské inovace a kulturní adaptability. Ačkoli je nyní hojicha dobře známý a milovaný po celém Japonsku i v zahraničí, jeho původ a historie jsou poměrně skromné a současně neobyčejné.

Matcha Tea: 10 důvodů, proč tento čaj MILUJETE

01. 02. 2024 09:08

Matcha Tea není jen "nějaký čaj" – je to léty prověřený symbol kvality a nositel řady ocenění, které jste mu udělili právě vy, naši zákazníci. O tom ostatně svědčí stovky krásných recenzí a vysoké hodnocení na Heurece - jak čaje samotného, tak e-shopu.

Přínosy Matcha Tea

16. 01. 2024 16:21

Mezi úžasné přínosy pití čaje matcha patří lepší duševní svěžest a očista těla. Matcha je bohatý na polyfenoly a katechin, podporuje relaxaci a působí jako vynikající energetická vzpruha.

Inspirující příběh Lenky, kterou doprovází Matcha Tea každý den

Lenčina inspirující cesta od studií po úspěšnou firmu, s Matcha Tea

09. 01. 2024 14:58

Lenka hledala přirozený způsob, jak zlepšit své denní fungování už na střední škole a Matcha Tea se stal jejím každodenním spojencem.

Rady pro nákup matcha, druhy Bio Matcha Tea

Rady pro nákup Matcha Tea

29. 11. 2023 18:00

Nejste si jistí, která jakostní třída Matcha Tea je pro vás ta pravá? Následující rady pro nákup zeleného čaje matcha vám mohou pomoci se rozhodnout.

Cukroví (téměř) bez výčitek

15. 11. 2023 16:21

Vánoční svátky jsou neodmyslitelně obdobím hojnosti, alespoň pokud jde o potraviny. Kromě bramborového salátu a smažených jídel si dopřáváme i cukroví, které je často velmi sladké a tučné. Díky tomu přes Vánoce nejen přibíráme, ale často také zatěžujeme náš organismus a trávení. Co kdyby to ale šlo jinak a lépe?

Tipy na vánoční dárky od Matcha Tea

11. 11. 2023 09:00

Rádi bychom vám pomohli s výběrem vánočních dárků. Přinášíme tipy pro Ježíška, ale i dobroty, které si užijete nejen ve sváteční dny.

Eva Čejková: Inspirující žena, která skloubila podnikání, rodinu a vášeň pro čaj matcha

24. 10. 2023 21:09

Eva Čejková je jméno, které rezonuje v českém podnikatelském světě a mezi ženami, které hledají inspiraci a směr. Je zakladatelkou komunity "Ženy s.r.o." a platformy Testuj.to, ale její příběh je mnohem komplexnější. Eva je také matkou, bývalou televizní moderátorkou a velkou milovnicí čaje matcha. Jak se jí daří skloubit všechny tyto role a co nás může naučit?