Blog

Bio Matcha Tea vegan latte s pravým japonským čajem matcha a kokosovým mlékem

Lahodný Bio Matcha Tea vegan latte: plná chuť a snadná příprava

09. 07. 2024 15:42

Pokud hledáte lahodný nápoj, který vám dodá energii a zároveň se snadno připravuje, Bio Matcha Tea vegan latte by mohl být přesně to, co potřebujete.

Konec falešných náhražek čaje matcha

08. 06. 2024 14:58

Nemožné se stalo skutečností! Po osmi letech urgencí a vysvětlování byla konečně vydána vyhláška, která určuje, že jako matcha se dá označovat pouze a jedině jemně mletý čaj původem z Japonska. Je to velké vítezství, které znamená hlavně vyšší kvalitu pro spotřebitele.

Shake a latte s naším Matcha Tea, to jsou novinky v CrossCafe

22. 05. 2024 01:18

Milovníci čajů a nevšedních chutí, pozor! V CrossCafe pro vás připravili dvě chutné novinky, které představují pravou lahůdku pro vaše chuťové buňky - shake a latte z pravého Matcha Tea.

Matcha Tea pro soustředění a dobrou náladu, originál z Japonska

Přínosy Matcha Tea

20. 05. 2024 16:21

Mezi úžasné přínosy pití čaje matcha patří lepší duševní svěžest a očista těla. Matcha je bohatý na polyfenoly a katechin, podporuje relaxaci a působí jako vynikající energetická vzpruha.

Účinky čaje matcha na hubnutí potvrzují i vědci

07. 05. 2024 12:05

Jednou z NEJ vlastností čaje matcha je jeho příznivý vliv na metabolismus, a tím hubnutí. Pojďme omrknout výsledky vědeckých studií zabývajících se matcha a spalováním tuků. Stojí za to!

Sport s čajem matcha plným energie

Matcha Tea, portál Vaše liga a zelená energie. Tak DO TOHO!

20. 03. 2024 18:20

Stále hledáme cesty, jak zůstat ve formě nejen fyzicky, ale i mentálně. Ideální je, když tuto péči o sebe spojíme v jednu velkou akci. Právě tou se stala spolupráce mezi Matcha Tea a portálem Vaše Liga, která představuje unikátní most mezi tradicí a moderní sportovní aktivitou, a propojuje všechny, kdo chtějí svůj život obohatit o zdraví, energii a komunitu lidí se stejnými zájmy.

Sedm důvodů, proč pít Matcha Tea

17. 03. 2024 10:55

Podle nedávno publikovaného článku na stránkách The Inquisitr se antioxidační čaje, jako je zelený čaj matcha, staly senzací současnosti spolu s ingrediencemi, které slibují potlačit chuť k jídlu a pomáhají snižovat celkovou tělesnou hmotnost. Hollywoodské celebrity nedají dopustit na diety obsahující detoxikační čaje, které je udržují v dobré kondici a zároveň syté; zamezuje se tím bažení po jídle nebo cukru.

Bio Matcha Tea Harmony Produkt roku 2023 na Heuréka.cz

Bio Matcha Tea Harmony po osmé Produkt roku v kategorii čajů!

14. 03. 2024 16:07

Bio Matcha Tea Harmony kouzlí úsměv od ucha k uchu už 12 let. Za tu dobu sbírá jednu cenu za druhou. Produkt roku volíte vy na Heuréka.cz, a proto je pro nás tato cena nesmírně potěšující a je vlastně důkazem, že svou práci děláme dobře.

Čaj hojicha Bio Kyosun Hojicha

Čaj hojicha voní a chutná jako žádný jiný

21. 02. 2024 22:52

Hojicha, s jeho lákavě kouřovou vůní a jemně ořechovou chutí, je více než jen zelený čaj; je to oslava japonské inovace a kulturní adaptability. Ačkoli je nyní hojicha dobře známý a milovaný po celém Japonsku i v zahraničí, jeho původ a historie jsou poměrně skromné a současně neobyčejné.

Matcha Tea: 10 důvodů, proč tento čaj MILUJETE

01. 02. 2024 09:08

Matcha Tea není jen "nějaký čaj" – je to léty prověřený symbol kvality a nositel řady ocenění, které jste mu udělili právě vy, naši zákazníci. O tom ostatně svědčí stovky krásných recenzí a vysoké hodnocení na Heurece - jak čaje samotného, tak e-shopu.