Články

Matcha Tea v pořadu Všechno, co mám ráda

Matcha Tea v pořadu Všechno, co mám ráda

Publikováno
06. 02. 2023
 
Pokud znáte a pravidelně sledujete pořad Všechno, co mám ráda v České televizi, čekalo vás ve čtvrtek 2. 2. překvapení. V tomto inspirativním hobby magazínu pro každou domácnost s mnoha tipy a recepty, jak si zpříjemnit život, se tento den objevil zakladatel značky Matcha Tea, Petr Patočka. Jak jistě tušíte, krásné moderátorce Martině Černé přišel představit čaj Matcha Tea.

Petr se společně s Martinou podívali na původ čaje matcha, jeho mimořádné vlastnosti a snadný způsob přípravy. Petr názorně přímo ve studiu ukázal, jak si snadno náš matcha čaj připravit během pár sekund v šejkru. Připomněl také hlavní zásady přípravy matcha, např. nemíchat nápoj kovovou lžičkou nebo nepít matcha nalačno. Samozřejmě došlo i na ochutnávku 😊 Petr přinesl na ochutnání Martině také naši novinku Matcha Tea Chips, a další dobroty.

Petr neopomenul představit i naši velmi oblíbenou Knihu o Matcha Tea, do které jsme vložili všechny informace, které jsme o matcha za posledních jedenáct let zjistili, ve které popisujeme naši cestu a začátky s čajem matcha, a do které jsme zkusili napěchovat tolik receptů, kolik se jen vešlo. Najdete v ní jak recepty na nápoje, tak návody na velmi chutná jídla s matcha.

Nutno dodat, že to bylo velmi příjemné setkání a můžeme prozradit, že určitě ne poslední 😊 Celý pořad si můžete pustit na webu České televize.

 

Tak zas někdy na viděnou s Matcha Tea a v pořadu Všechno, co mám ráda.

še Matcha Tea chips vyzkoušíte, zamilujete a oceníte jak jejich složení, tak jejich zajímavou chuť. Chuť, kterou je třeba zažít.