Články

Eva Čejková: Inspirující žena, která skloubila podnikání, rodinu a vášeň pro čaj matcha

čaj matcha čejková

Eva Čejková: Inspirující žena, která skloubila podnikání, rodinu a vášeň pro čaj matcha

Publikováno
24. 10. 2023
 
Eva Čejková je jméno, které rezonuje v českém podnikatelském světě a mezi ženami, které hledají inspiraci a směr. Je zakladatelkou komunity "Ženy s.r.o." a platformy Testuj.to, ale její příběh je mnohem komplexnější. Eva je také matkou, bývalou televizní moderátorkou a velkou milovnicí čaje matcha. Jak se jí daří skloubit všechny tyto role a co nás může naučit?

Překážky a výzvy

Eva Čejková začala svou kariéru jako scenáristka známého pořadu Áčko. Později založila PR agenturu ConPro, která rychle nabrala na obrátkách. V roce 2013, když byla na mateřské, založila firmu a komunitu Ženy s.r.o., která propojuje ženy spotřebitelky i podnikatelky. Její platforma Testuj.to je prvním startupem, do kterého investovala Heureka Group.

Rok 2022 byl pro Evu zásadní. Musela čelit rozpadu manželství, podstoupit operaci a zvládnout náročná jednání ohledně vstupu velkého investora do její firmy. Přesto se jí podařilo zůstat silná a pokračovat ve svých podnikatelských aktivitách. Její příběh je důkazem, že i v těžkých chvílích je možné najít sílu a inspiraci k pokračování.

Eva Čejková miluje čaj Matcha Tea

Eva Čejková je velkou milovnicí čaje matcha

Spolupracuje se značkou Matcha Tea a pomáhá jí v popularizaci. Nedávno spolupracovala na uvedení produktu Imperial Matcha Tea collagen, který je unikátní spojením Bio Matcha Tea, Imperial LMW collagen a aceroly. Tento produkt je určený pro ženy, které chtějí pečovat o svou pleť a celkové zdraví. Eva na matcha frčí už skoro deset let „Pamatuji si přesně ten den, kdy jsem si poprvé koupila matcha latte, naštěstí mi už tenkrát někdo řekl, je to silné, dej si to na začátku s mlékem, pomůže ti to s tím odkyselením. Byla to doba, kdy jsem fakt měla hodně stresu a věděla jsem, že kafe ani víno není nejlepší cesta… první týden byl náročnější, na můj překyselený žaludek byla matcha příliš silná, ale věřila jsem. A stačil týden dva, a od té doby je matcha mojí závislostí!“

 

Matcha Tea Imperial collagen obsahuje LMW kolagen pro vypnutí pleti

Eva dobře ví, jak matcha přispívá jejímu zdraví

Čaj matcha je známý svými zdravotními benefity. Je bohatý na antioxidanty, které pomáhají bojovat proti volným radikálům v těle. Eva je velkou propagátorkou tohoto čaje a věří, že může pomoci ženám ve středním věku zlepšit jejich zdraví a celkovou pohodu. „Já matchu naordinuji každému, takže když ji poprvé vyzkoušel můj partner úplně na lačno, tak jsem pochopila, co způsobí síla antioxidanatů, on tedy také…“, dodává se smíchem Eva.

LMW kolagen a čaj Matcha Tea

Inspirace pro ženy ve středním věku

Eva je živým příkladem toho, jak je možné skloubit různé role a zájmy v životě. Její příběh je inspirací pro ženy, které chtějí více pečovat o sebe, vzdělávat se a posouvat se dál. Eva ukazuje, že je možné být úspěšnou podnikatelkou, milující matkou a zároveň najít čas na osobní rozvoj a vášně, jako je čaj matcha. „Občas si fakt sáhnete na dno, ale je to vlastně to, co vás pak žene dál. Důležité je vědět, že spánek, rodina, přátelé, zdravý životní styl a matcha je prostě to, co potřebujete k tomu, aby šly i problémy překonat s lehkostí v rámci možností,“ dodává na závěr Eva.

 

 

Rodina a work-life balance? Jde to!

Eva je také matkou a partnerkou, což ji činí komplexní osobností, která rozumí potřebám a výzvám žen ve středním věku. Věnuje se výchově svého syna a jako partnerka se snaží lépe chápat muže. Její životní filozofie je o rovnováze a harmonii mezi pracovním a osobním životem.

Čaj matcha a Eva Čejková prostě patří k sobě

Eva Čejková je více než jen podnikatelka nebo matka; je to žena, která inspiruje ostatní k tomu, aby se staly lepší verzí sebe samých. Ať už je to v podnikání, v osobním životě nebo ve zdravém životním stylu s čajem matcha.

 

Matcha Tea Imperial collagen pomůže k vyplnění vrásek zevnitř