Recepty

Nepečené cheesecake kuličky s Matcha Tea

Nepečené cheesecake kuličky s matcha

Nechce se vám péct? Nepečené cukroví je sázka na jistotu, a navíc ho můžete připravit na poslední chvíli, protože se nemusí nechat odležet. Tohle nepečené cukroví s Matcha Tea chutná jako cheesecake a tomu se nedá odolat :)

Matcha dortík pro jednoho

Matcha posune každý recept o level výš 😊 Například dortík pro jednoho, který si můžete připravit k snídani, nebo jako svačinku, kterou si po dlouhém dni rozhodně zasloužíte.

Mandlové sušenky s Matcha Tea

Jestli máte rádi marcipán, tak tyhle matcha sušenky jsou přesně něco pro vás. Suroviny jsou vlastně prakticky stejné jako na výrobu domácího marcipánu, akorát z nich upečete sušenky. Matcha dodá krásnou zelenou barvu a podtrhne sladký marcipán svou umami chutí.

Velikonoční matcha želé bonbóny

Takovéto želé bonbóny v obchodě zaručeně nekoupíte 😊 Kokosové mléko a zelený čaj matcha rozehrají skvělou kombinaci chutí a v lednici vydrží i několik dní. Vyzkoušejte je sami - postup je jednoduchý!

Matcha lívance s avokádovou pomazánkou

Kombinace s avokádovou pomazánkou je neskutečná!

Mango Matcha Smoothiebowl

Smoothiebowl, to je porce rozmixovaného ovoce, u nás doplněná čajem matcha, až po okraj plná antioxidantů, vitamínů a pozitivní energie. Tento luxusní chuťový zážitek v čistě přírodní podobě už není třeba doslazovat. Za nádherný recept děkujeme Hance z instagramového profilu oatmeal_everyday!

Matcha blondies

Blondies jsou oblíbeným dezertem, který byl původně vytvořen jako opak brownies. Místo kakaa najdete v blondies bílou čokoládu. Blondies samy o sobě jsou skvělé, ale když je obohatíte o matcha, získáte opravdu lahodný zákusek vhodný pro každou příležitost.

Baskický cheesecake s matcha

Baskický cheesecake se spáleným povrchem je unikátní dezert plný protikladů. Na vrchu má krustu, ale uvnitř je krémový, spálený vršek je nahořklý, ale náplň zůstává sladká a spolu s matcha vytváří jedinečnou harmonii chutí. I díky jednoduché přípravě se jedná o dnes velmi populární dezert.

Rooibos čokoládky

I mletý rooibos může mít mnohem více podob, než jen drink. Ochutnejte lahodné rooibos čokoládky, které si velice snadno a rychle připravíte sami, a navíc si přesně určíte, jak výraznou chuť bude rooibos mít. Za recept děkujeme Verče Poláčkové :)

Matcha oříškové tyčinky

Jednoduché a moc dobré!