Recepty

Matcha mrogurt

Tenhle snack je na léto jako dělaný. Mražený jogurt smíchaný s matcha čajem a posypaný čímkoliv, co máte rádi. Můžete na něj dát oříšky, sušené nebo lyofilizované ovoce, čerstvé ovoce anebo müsli, semínka… prostě cokoliv 😊 Za recept moc děkujeme naší fanynce Veronice Poláčkové.

Banánové matcha lívance

Začněte den pořádnou dávkou antioxidantů s těmito zdravými banánovými matcha lívanci! Příprava je jednoduchá - potřebujete jen čtyři suroviny a přitom chutnají skvěle! Za recept a tipy na smažení moc děkujeme naší fanynce Veronice Poláčkové.

Chia puding s Matcha Tea

Chia puding je sám o sobě skvělou snídaní plnou zdravých ingrediencí. S příměsí matcha dodá navíc energii, soustředění a dobrou náladu až na 6 hodin. Velkou výhodou je to, že si puding připravíte den předen. Ráno už na vás bude čekat v lednici, takže si ho jen stačí vzít a pochutnat si! Za recept děkujeme naší fanynce Veronice Poláčkové.

Matcha-maková zmrzlina

Úžasná matcha zmrzlina s vůní kokosu, banánu a oříšků, doladěná zrnky máku. Navíc je vegan! Co víc si v horkých letních dnech přát :) Vyzkoušejte originální recept od food.by.katiie.

Plněná matcha vajíčka

Matcha Tea vajíčka s ricottou a středem z oblíbených mandlí v Matcha Tea čokoládě jsou velice chutnou alternativou ke klasickým čokoládovým velikonočním sladkostem. Ricotta, bílá čokoláda, nádech kokosu a matcha - to je opravdu slavnostní kombinace.

Matcha-jogurtové dortíčky s bílou čokoládou

Skvělé jogurtové košíčky s matcha jsou potěchou pro oko, i pro vaše chuťové pohárky. Jsou navíc plné zdraví prospěšných ingrediencí, ale na chuti jim to rozhodně neubírá. Přesvědčte se sami!

Košíčky z bílé čokolády plněné malinami a matcha krémem

Vyzkoušejte skvělý osvěžující recept s Matcha Tea, bílou čokoládou, tvarohem a malinami. Ideální dezert na horké letní dny. Za recept děkujeme naší fanynce Janě.

Bezlepkové matcha řezy

Úžasný originální recept na bezlepkové řezy od naší fanynky Svatavy Navrátilové udělá radost každému, kdo se vyhýbá lepku. Navíc potěší i unikátní barevností. Vyzkoušejte sami!

Matcha vosí hnízda

Úžasný recept na tradiční vánoční cukroví obohacený o originální japonský matcha. Zkuste si tenhle rok udělat Vánoce trochu jinak. Ochutnejte lahodnou a osobitou chuť zeleného japonského čaje. Díky krásné smaragdové barvě Vaše cukroví rozhodně nezapadne! Za recept děkujeme by.katiie.

Bezlepkové matcha sušenky bez cukru

Skvělé sušenky bez lepku a bez přidaného cukru.