První kamenný Matcha Point otevřen

Všechny články | Publikováno: 9. 10. 2015

Pro všechny naše fanoušky máme dobrou zprávu. 5.10. jsme otevřeli první kamennou provozovnu, Matcha Point. U zrodu této myšlenky stál fakt, že Matcha Tea získává na své popularitě a zjistili jsme potřebu se našim zákazníkům ještě více přiblížit. Hlavním účelem Matcha Tea Pointu je našim zákazníkům produkty osobně představit, dát je ochutnat a zároveň vysvětlit, co je vlastně čaj Matcha.

V našem Matcha Point v Osadní 7, Praha 7 můžete ochutnat široké spektrum nápojů, pochutin a dále zde nabízíme veškeré příslušenství, které se čaje Matcha týká. Čaj Matcha je produkt, který si osvětu zaslouží a z naší strany garantujeme, že se Vám dostane prvotřídní servis i kvalita. Čaj Matcha nakupujeme pouze v Japonsku a disponujeme 9 různými certifikáty kvality. Za relativně krátkou dobu dvou let se nám podařilo nastavit stabilně fungující obchod s tímto čajem a v současné době se chystáme své služby neustálé zdokonalovat a přenášet naši myšlenku Matcha Pointů nejen po celé ČR, ale i do ostatních států EU.

Na co se můžete těšit v Matcha Pointu? 

Nabídka je opravdu pestrá. Můžete ochutnat Matcha Tea za studena se širokým spektrem různých sirupů, horký Matcha, Matcha Frappé, Latté a nebo samozřejmě tradičně připravovaný Matcha. Ochutnat můžete také zákusky, které obsahují čaj Matcha a jejichž nabídku neustále obnovujeme.

Z produktů na Vás čeká veškerý náš sortiment a dále i naše novinka, dárkové sady pro přípravu tradičního Matcha Tea. Jedná se o velice kvalitní produkty, které vyrábí Německá společnost MAOCI.

Jaká je otevírací doba Matcha Pointu? 

Navštívit nás můžete v pracovní dny od 9 – 18 h a případné rezervace přijímáme na telefonu 773 08 2222.

Rychlý kontakt

MatchaTea.cz
Telefon: +420 773 082 222
E-mail: info@matchatea.cz

Kyosun s.r.o.
U Elektry 203/8
Praha 9, 19800

Sídlo společnosti
Trmická 836/1, Praha 9
IČ: 24727890, DIČ: CZ24727890 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169303.

Záruka kvality

 

Instagram

Facebook

Pro lepší fungování našich stránek využíváme cookies. Používáním našeho webu souhlasíte s jejich využitím. Rozumím Více informací.