Články

BIO MATCHA SHAKE

BIO MATCHA SHAKE

Publikováno
09. 11. 2016
 
Novinka roku 2016. Takřka rok vývoje. Výsledkem je produkt, který nemá ve spojení s Matcha Tea ve světě obdoby. Bio Matcha Shake je čistě přírodní BIO energetický nápoj.

Myšlenka na BIO Matcha Shake přišla už někdy v roce 2013, kdy jsme byli teprve rok na trhu s Matcha Tea. Nakonec jsme se rozhodli, že tento nápad na chvíli uspíme a budeme se pořádně věnovat čistému Matcha Tea. Máme za sebou stovky prezentací našeho čaje. Za celou dobu jsme provedli nespočet testů a jsme odhodlanými bojovníky za pravý čaj Matcha, který je pouze z Japonska. I proto se dlouhodobě spojujeme pouze s projekty, za kterými si můžeme stát a nemusíme pochybovat o tom, že výsledný Matcha produkt bude mít bezchybné složení. Postupem času vznikla spolupráce s Biopekárnou Zemanka, Amylonem, Vivo Food a nebo společností Delibutus, která jako jediná není BIO, avšak máme naprostou jistotu, že jdou čistě přírodní cestou a kosmetika s Matcha Tea, kterou vyrábějí, sklízí opravdu velký úspěch. Zkrátka kvalita našich produktů je pro nás na prvním místě a z tohoto důvodu trval vývoj našeho nového produktu tak dlouho.
Oficiálně Vám tedy představujeme naši horkou novinku, BIO MATCHA SHAKE S PŘÍCHUTÍ MERUŇKY.

 

Proč vznikl Bio Matcha Shake? 

Po ránu spousta z nás bojuje s nastartováním našeho organismu. Matcha Tea je skvělý startér do nového dne, ale pití čaje Matcha na lačný žaludek není pro spoustu lidí vhodný. Jedná se o velice silný čaj, který s některými z nás umí na lačno pěkně zatočit. Proto jsme hledali alternativu, která tkví v přísunu energie a zároveň v tom, aby byl její přísun pro naše tělo co nejvíce šetrný. Více než rok jsme ve spolupráci se společností Amylon vyvíjeli produkt, který by tyto aspekty splňoval a hlavně, aby dobře chutnal. Po několika desítkách testů jsme vyhodnotili, že Bio Matcha Shake s meruňkami je to pravé, čím můžete svůj den začít.

Co je Bio Matcha Shake?

Matcha Shake je zcela přírodní bioenergetický nápoj, který se vyznačuje pozvolným nástupem energie s dlouhotrvajícím účinkem.
Obsahuje bio rýžový sirup, který má příjemnou chuť. Rýžový sirup je přírodním sladidlem. Oproti běžnému cukru má vyšší pH a nepřispívá k překyselení žaludku.
Další složkou, kterou nápoj obsahuje je bio syrovátka. Ta obsahuje celou řadu vitamínů a minerálních látek. Syrovátka lidskému tělu prospívá, pomáhá odvádět toxické látky z organismu a pomáhá upravit metabolismus.
Bio Matcha Shake neobsahuje lepek, palmový tuk a je bez rafinovaného cukru.

Jak připravit Bio Matcha Shake? 

Příprava nápoje je naprosto jednoduchá.
Za studena:
Směs smícháme s vodou (2 dl ) a pořádně protřepeme. Při přípravě za studena použijeme šejkr nebo plastovou láhev.

Za tepla:
Směs zalijeme horkou vodou (2 dl) o teplotě cca 60 °C a pořádně rozmícháme. Pro přípravu za tepla je ideální pomocník šejkr.

Kde mohu zakoupit Bio Matcha Shake? 

O prodeji tohoto produktu budeme naše obchodníky postupně informovat a pevně věříme, že všichni ti, co prodávají náš Bio Matcha Tea, budou mít zájem i o tento produkt. V případě zájmu kontaktujte obchodníka, u kterého nakupujete náš Matcha, a nebo lze produkt zakoupit přímo na našem eshopu. Seznam obchodníků, kteří prodávají náš Matcha Tea naleznete zde.

Bude nějaká úvodní akce na Bio Matcha Shake? 

Ano, bude. Do konce roku 2016 budeme dávat do každé krabičky Bio Matcha Tea Harmony sáček Bio Matcha Shake zdarma. Opět se stačí zeptat u obchodníka, který nabízí náš Bio Matcha Tea, a nebo můžete využít této akce na našem eshopu, popř. můžete nakoupit na našich Matcha Pointech.