Články

Bio Matcha Tea Harmony po osmé Produkt roku v kategorii čajů!

Bio Matcha Tea Harmony Produkt roku 2023 na Heuréka.cz

Bio Matcha Tea Harmony po osmé Produkt roku v kategorii čajů!

Publikováno
14. 03. 2024
 
Bio Matcha Tea Harmony kouzlí úsměv od ucha k uchu už 12 let. Za tu dobu sbírá jednu cenu za druhou. Produkt roku volíte vy na Heuréka.cz, a proto je pro nás tato cena nesmírně potěšující a je vlastně důkazem, že svou práci děláme dobře.
Matcha Tea Harmony porce v sáčku a nápoj

Bio Matcha Tea Harmony opět získal ocenění Produkt roku 2023

Soutěž Produkt roku pravidelně vyzdvihuje oblíbené produkty dle preferencí českých spotřebitelů. Značka Matcha Tea získala tento prestižní titul díky spokojenosti zákazníků, kteří Bio Matcha Tea Harmony kupují v kamenných prodejnách a prostřednictvím e-shopů a přispívají tak k našemu úspěchu svými pozitivními recenzemi. 

Vítěz Produkt roku 2023 v kategorii čaje - Bio Matcha Tea Harmony

Děkujeme za důvěru v Matcha Tea!

Zelený poklad z Japonska jste si opravdu oblíbili

Bio Matcha Tea Harmony je vyroben z nejmladších lístků čajovníku Camellia sinensis z oblastí Aichi a Shizuoka v Japonsku. Díky tradiční metodě zastínění před slunečními paprsky bohatne na chlorofyl a antioxidanty, což mu dodává jeho jedinečnou zelenou barvu. Tento proces zahrnuje sušení lístků, odstranění taninů pro eliminaci trpkosti a následné mletí na jemný prášek mezi žulovými kameny – věrně dle tradice staré přes 800 let.

Produkt roku – Harmony – je vždy čerstvý a testovaný

Dovážíme matcha každé dva měsíce letecky, aby byla zajištěna jeho čerstvost, a každá šarže prochází testy na nežádoucí látky, aby splňovala nejvyšší možné standardy pro prodej v EU.

Ocenění Produkt roku 2023 pro Harmony je pro nás nejen ctí, ale i motivací

Obliba matcha mezi našimi zákazníky a jejich denní dávka tohoto čajového pokladu je pro nás zdrojem radosti. Ocenění vnímáme jako potvrzení správné cesty, kterou se ubíráme, a zároveň jako závazek udržet kvalitu našeho Bio Matcha Tea Harmony na nejvyšší možné úrovni,“ uvádí Petr Patočka, jednatel společnosti Kyosun s.r.o., která Matcha Tea dováží.