Články

Jak jsme nakupovali Matcha Tea v roce 2017

Jak jsme nakupovali Matcha Tea v roce 2017

Publikováno
16. 12. 2017
 
Veškeré nákupy a testy Matcha Tea za rok 2017 přehledně na jednom místě.

Rok 2017 je takřka za námi a vzhledem k tomu, že nás čeká další objednávka až v lednu 2018, tak mi dovolte malé shrnutí roku 2017.
V letošním roce jsme oslavili páté narozeniny a popularita Matcha Tea i nadále roste. Vytvořili jsme pro vás spoustu dalších produktů, vytvořili nový eshop a začali budovat síť partnerských prodejen pod názvem Matcha Point. I po pěti letech fungování značky Matcha Tea se snažíme o svědomitý přístup k produktu a i nadále testujeme každou dodávku, která do České republiky dorazí. Veškeré testy, které jsme v roce 2017 prováděli dopadly na výbornou a pojďme se na jednotlivé objednávky podívat. Jistě máte některou z testovaných šarží doma. Pro stažení testů klikněte na odkazy níže.

OBJEDNÁVKA Č. 1. – šarže: RKY60F

Čaj jsme testovali na:
kvasinky, plísně a těžké kovy
pesticidy
OBJEDNÁVKA Č. 2. – šarže: RKY16G

Čaj jsme testovali na:
polycyklické aromatické uhlovodíky, rtuť, těžké kovy, kvasinky, plísně a mikroorganismy
pesticidy

OBJEDNÁVKA Č. 3. – šarže: RKY22G

Čaj jsme testovali na:
kvasinky, plísně, mikroorganismy, rtuť, polycyklické aromatické uhlovodíky
pesticidy

OBJEDNÁVKA Č. 4. – šarže: RKY42G

Čaj jsme testovali na:
těžké kovy, kvasinky, plísně, rtuť, e-coli
pesticidy

 

Celkově bychom hodnotili rok 2017 velmi kladně. Zákazníci přibývají a kondice našeho Matcha Tea je naprosto skvělá. O tom svědčí i testy výše. Za to patří velký dík našemu japonskému dodavateli, který nás již pátým rokem zásobuje čajem, který získává na čím dál větší oblibě.
Kde by ale byl kvalitní produkt bez kvalitních lidí, kteří ho prezentují. V roce 2017 jsme podstatně rozšířili náš Team o nové tváře a v současné době máme naprosto skvělý kolektiv lidí, které práce na Matcha Tea baví a dělají ji skvěle.

Tímto bych moc rád kolegům poděkoval za výborně odvedenou práci. Jitce, Petrovi a Vendule za práci v našem skladu, který zásobuje provozovny našich velkoobchodních partnerů po celé Evropě. Dále Martině, která má na starost veškerou činnost na našich grafických vizuálech, Kristýně a Kateřině za skvělý servis na našem eshopu matchatea.bio, Honzovi za prezentaci našich produktů na Matcha Pointech v Praze a mému společníkovi Jirkovi za cenné rady a trpělivost.

Další velký dík patří vám, zákazníkům. V roce 2017 jste nám napsali nespočet kladných referencí a jsme upřímně rádi, že vás naše produkty baví a že jsme takové spoustě z vás vykouzlili úsměv od ucha k uchu. Pevně věřím, že i v roce 2018 bude obliba Matcha Tea pokračovat a můžete se spolehnout, že i nadále budeme pracovat s naším produktem svědomitě a budeme dodržovat veškeré standardy, které jsme nastavili.

Za celý Matcha Team

Petr Patočka – jednatel