Články

Matcha Tea ambasadoři? Sympatie jsou vzájemné.

Publikováno
13. 01. 2023
 
Naši Matcha Tea ambasadoři nejsou jen spokojení zákazníci. Je to neustále se rozrůstající komunita milých lidí, se kterými nás spojuje láska k japonskému čaji značky Matcha Tea.

Opravdu si vážíme přízně našich zákazníků

Velmi si vážíme všech našich zákazníků. Pro všechny máme věrnostní program, kterým oceňujeme opakovanou přízeň a opakované objednávky.

  • Ke každému nákupu na našem e-shopu získávají slevový kupón v hodnotě 100 Kč, který lze použít při dalším nákupu

  • Navíc za každých 5 nákupů přidáváme jako poděkování věrnostní kartu s 5 slevovými kódy.

A když někteří naši spokojení zákazníci u nás dlouhodobě nakupují a jsou i fanoušky, kteří nás doporučují a šíří osvětu, nabízíme některým z nich zařazení mezi naše ambasadory a NEMALÉ VÝHODY.

Kdo jsou ambasadoři a čím je odměňujeme za důvěru?

Ambasadoři znají a pijí značku Matcha Tea už několik let. Za tu dobu jsme si s nimi vybudovali častější, až přátelštější formu kontaktu, při kterém získáváme upřímné reference na náš tým a naše služby. Na základě nich se snažíme neustále zlepšovat a inovovat náš zákaznický servis. Anebo nám poskytují cennou zpětnou vazbu při zvažování nových produktů. Občas si píšeme i přes sociální sítě, na kterých ambasadoři šíří pozitivní osvětu o mimořádných účincích čaje Matcha Tea a jeho prověřené kvalitě.

Odměnou za to získávají ambasadoři výhody navíc. Naši ambasadoři nakupují za velmi výhodných podmínek a mají od nás skutečně prémiový servis. Mají možnost zapojit se do vývoje našich produktů, včetně brzkých ochutnávek uvažovaných novinek, což je taktéž velmi oblíbené 😊

Ambasadoři nejsou anonymní

Ambasadory značky Matcha Tea najdete na našem eshopu. Včetně jejich zdůvodnění toho, proč si vybrali právě značku Matcha Tea. Jedná se o stále rostoucí ambasadorskou komunitu. Pokud myslíte, že právě Vy rozhodně patříte mezi naše skutečně věrné fanoušky, neváhejte se nám ozvat 😊