Články

Matcha Tea, portál Vaše liga a zelená energie. Tak DO TOHO!

Sport s čajem matcha plným energie

Matcha Tea, portál Vaše liga a zelená energie. Tak DO TOHO!

Publikováno
20. 03. 2024
 
Stále hledáme cesty, jak zůstat ve formě nejen fyzicky, ale i mentálně. Ideální je, když tuto péči o sebe spojíme v jednu velkou akci. Právě tou se stala spolupráce mezi Matcha Tea a portálem Vaše Liga, která představuje unikátní most mezi tradicí a moderní sportovní aktivitou, a propojuje všechny, kdo chtějí svůj život obohatit o zdraví, energii a komunitu lidí se stejnými zájmy.

Chcete členství na vaseliga.cz na měsíc zadarmo?
Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!

Čaj matcha = energie z přírody

Matcha Tea přináší nejen skvělou chuť, ale i obrovské množství antioxidantů, vitamínů a minerálů, které jsou tak potřebné pro naše tělo během fyzické aktivity. Tento jemně mletý čaj původem z Japonska se dováží pouze v bio kvalitě. Je tak zaručena vysoká kvalita produktu a můžete si být jistí, že pijete jen přírodní produkt.

Matcha Tea dodá tělu energii až na šest hodin, pomáhá odbourat právě psychický a fyzický stres a podporuje soustředění. Každý sportovec ví, že když je špatně nastavená hlava, trpí také sportovní výkon. Proto je Matcha Tea oblíbeným nápojem rekreačních i závodních sportovců.

Pravý japonský čaj Matcha Tea

Když je špatně nastavená hlava, trpí také sportovní výkon!

Sport (a dobrý čaj) spojuje lidi

Vaše Liga nabízí platformu, na které se mohou sportovní nadšenci setkávat, soutěžit a sdílet své zážitky a pokroky, a to vše ve zdravém duchu soutěže. Vaše Liga pořádá spoustu sportovních akcí ve squashi, badmintonu, tenise, ping-pongu, beach volejbale a běhu, a spojuje sportovce v amatérských ligách a zápasech. Účastníci jsou rozděleni do několika úrovní, takže hráči se nejčastěji potkávají se soupeři na podobné úrovni a motivace hráčů se ke sportu vracet je vysoká. Po 15 úspěšných letech práce má za sebou Vaše Liga organizaci akcí pro více než 100 000 účastníků a její věhlas stále roste.

Matcha Tea a sportovní portál Vaše liga jsou partneři

Společně pro zdraví, společně s matcha energií

Chuť na sobě pracovat, dostatek energie a potkávání se s podobně nastavenými lidmi, to jsou hodnoty, které nám přirozeně dávají smysl. Slibujeme si, že společné aktivity a eventy, které ze spolupráce Matcha Tea a portálu Vaše Liga vzejdou, nabídnou účastníkům nejen možnost zlepšit sportem fyzickou kondici, ale i poznat nové lidi, kteří sdílejí podobné hodnoty a zájmy. Značka čaje Matcha Tea jde ruku v ruce se zdravým životním stylem a Vaše Liga pracuje s podobnou filozofií.

Aktivní život je velmi důležitý, ale je potřeba mít na něj dostatek energie. A právě v tomhle se může Matcha Tea a Vaše Liga krásně doplňovat.

MĚSÍC ZDARMA
Pošlete na e-mail vaseliga@vaseliga.cz heslo “vaše matcha“a získejte členství na 1 měsíc zdarma.

Spojení Matcha Tea a portálu Vaše liga není jen o propagaci zdravého životního stylu, je to výzva nám všem najít v sobě sílu ke změně k lepšímu. Ať už je to skrze šálek výborného čaje nebo přátelský badmintonový zápas, klíčem je udělat první krok.