Články

Novinky tohoto léta – matcha latte a rooibos latte!

Novinky tohoto léta – matcha latte a rooibos latte!

Publikováno
11. 08. 2020
 
Instantní matcha latte se v Japonsku těší obrovské oblibě. Nejen, že je velmi chutné, ale jeho příprava je extrémně jednoduchá. Nejsou potřeba žádné další ingredience - stačí jen šejkr, Latte a voda. A právě teď si můžete matcha latte a rooibos latte vychutnat i u nás v Čechách!

Latte je hit

 

Dlouho jsme přemýšleli, jestli tento produkt uvést na český trh. Když jsme ale viděli, jak obrovské oblibě se těší domácí Matcha Tea Latte mezi našimi fanoušky, rozhodli jsme se Čechům představit nejen Bio Matcha Tea latte, ale i Bio Kyosun rooibos latte.

3 v 1 - bio čaj, bio mléko, bio třtinový cukr

Stačí jen voda a je hotovo

Sypká směs pro přípravu latte se skládá ze sušeného mléka, sušeného rýžového sirupu, třtinového cukru a buď japonského čaje matcha, nebo afrického mletého rooibosu. Protože latte už obsahuje všechny ingredience, které k jeho přípravě potřebujete, stačí vám jen polévková lžíce, šejkr a studená nebo horká voda. Jednu lžíci matcha nebo rooibos latte stačí vysypat do šejkru, přilít 200 ml studené nebo horké vody do 70 °C, prošejkovat a hotovo!

Latte si snadno přichystáte i v maličké kuchyňce v práci bez zbytečného nádobí, bez složitých nákupů a bez skladování mnoha ingrediencí.

Latte podle vaší chuti

A mysleli jsme na každého: Matcha latte dodá energii na pracovní den, protože obsahuje čajový kofein, aminokyseliny a pomáhá při soustředění. Naopak na Rooibos latte si pochutnáte třeba na konci pracovní doby, nebo i doma. V rooibosu je totiž 0 % kofeinu, navíc pomáhá odbourat jak fyzický, tak psychický stres a navozuje pocity zklidnění či relaxu. Zkuste jej nabídnout dětem 😉

Jako většina našich produktů, i matcha latte i rooibos latte se pyšní známkou Bio. Oba jsou slazené bio třtinovým cukrem a bio rýžovým sirupem, takže vám snadno pomohou zahnat chuť na sladké a mlsat s nimi můžete bez výčitek. I díky tomu budete mít po latte lepší náladu.

Tubus ochrání sypkou směs

Abychom vám usnadnili skladování, zabalili jsme Bio Matcha Tea latte i Bio Kyosun rooibos latte do praktického tubusu s uzávěrem. Tubus stačí skladovat na suchém místě mimo přímé slunce, a po každém použití se ujistit, že je tubus správně uzavřený. Jak matcha latte, tak rooibos latte obsahují vždy zhruba 20 porcí (tzn. cca 20 polévkových lžic sypké směsi).

Patálie s maxi tubusem

Od začátku jsme věděli, že latte budeme chtít prodávat v praktickém znovu uzavíratelném tubusu. Když jsme ale počítali velikost tubusu, asi jsme nebyli v nejlepší formě a vzoreček pro výpočet obsahu válce jsme nějak popletli. Objednali jsme zbytečně veliké tubusy a na svůj omyl jsme přišli až ve chvíli, kdy jsme tubusy začali plnit. Výsledkem je úsměvně veliký tubus plný jen zhruba z první třetiny 😀 Ale nemusíte mít strach, opravdu je v balení správné množství – 300 g Bio Matcha Tea latte nebo Bio Kyosun rooibos latte (nebojte se obsah tubusu sami zvážit), jen jeho obal je příliš veliký.

Back to school

My se teď vracíme k učebnicím matematiky pro základní školy, a vy si můžete vychutnat matcha a rooibos latte v tubusu, do kterého se pohodlně vejde každá lžíce, nebo i menší naběračka, najdete v něm i vzorek pražského vzduchu zdarma, a po spotřebování latte můžete tubus použít třeba na jednotlivé sáčky s čajem, nebo klidně jako přihrádku pro šroubky 😀 Latte k dostání exkluzivně jen na našem eshopu.