Články

Po osmé v řadě obhajujeme BIO certifikaci

Po osmé v řadě obhajujeme BIO certifikaci

Publikováno
27. 05. 2021
 
Už osmým rokem po sobě se nám povedlo prodloužit BIO známku pro Matcha Tea a Kyosun produkty. A máme z toho velikou radost!

100% bio kvalita

V roce 2021 se nám podařilo obhájit osvědčení Bio, které vydává nezávislá certifikační komise ABCERT. Máme tak opět černé na bílém, že náš produkt splňuje všechna ustanovení zákona o ekologickém zemědělství a podmínky správného skladování.

Čistý produkt

Jako další certifikát v řadě svědčí BIO certifikát o tom, že nám na vysoké kvalitě našich výrobků záleží. Je současně potvrzením toho, že matcha pro naše produkty je čistá surovina z ekologického zemědělství, že v našem matcha nenajdeme žádná barviva ani konzervanty, a že při jeho zpracování zacházíme s potravinami a surovinami odborně a správně. Zkrátka, že na náš Matcha Tea se můžete spolehnout 🙂

Bio a IFS Food

Současně s BIO certifikátem se nám povedlo získat také certifikát IFS. Tento mezinárodní certifikát se uděluje potravinářským provozovnám, které splňují náročné podmínky potravinářského provozu, výrobního procesu, i dopravy. Je osvědčením hlavně pro další firmy a distributory o tom, že se s naším vysoce kvalitním produktem vyplatí obchodovat.