Články

Představujeme Bio Matcha Tea Shake Jahoda!

Představujeme Bio Matcha Tea Shake Jahoda!

Publikováno
13. 04. 2022
 
Do rodiny vašich oblíbených shaků právě přibyla novinka - shake s příchutí jahoda! Jedná se o příchuť, o kterou naši fanoušci projevili veliký zájem a my jsme se rozhodli udělat vám radost. Shake postupně najdete v e-shopu, ale i ve zdravých výživách a dalších prodejnách.

Příchuť zvolená fanoušky

 

Někteří z vás si možná pamatují, že nějaký rok zpátky u nás probíhalo hlasování o novou příchuť shaku. O vlásek tenkrát vyhrálo mango, ale zájem o jahodu byl tak veliký, že jsme se rozhodli ji do naší nabídky nakonec zařadit také.

Vývoj byl trochu časově náročnější, ale jsme si jistí, že se nám podařilo shake jahoda vyladit k vaší chuťové spokojenosti.

Letní chuť jahodového shaku

Žhavá novinka

Bio Matcha Tea shake jahoda je zbrusu novým produktem značky Matcha Tea. Do řady Bio Matcha Tea shake tak vedle meruňky, banánu a manga přibyla jemná chuť jahod. Stejně jako naše ostatní shaky, i jahoda

  • je striktně v bio kvalitě,
  • díky syrovátce úžasně zasytí
  • díky matcha dodá energii a soustředění až na 6 hodin.

Příprava je stále stejně snadná – stačí vysypat do šejkru, nebo jiné uzavíratelné láhve, dolít vodu, protřepat a můžete vychutnávat!

 

 

Bio Matcha Tea shake jahoda najdete od 14. 4. v našem e-shopu, stejně jako další Matcha Tea shaky. A právě na Zelený čtvrtek si můžete koupit novinku s příjemnou slevou!

 

Hurá do e-shopu na shaky