Články

Představujeme novinku – Mango shake!

Představujeme novinku – Mango shake!

Publikováno
17. 08. 2020
 
V loňském roce jsme se ptali našich fanoušků na to, jakou novou příchuť bychom měli zvolit pro nový shake. Boj to byl těsný, ale nakonec vyhrála příchuť mango, kterou si od letošního srpna můžete vychutnávat v našem e-shopu.

Exotická chuť manga

 

Mango shake je nový přírůstek do rodiny Bio Matcha Tea shaků. Doplňuje řadu meruňkového a banánového nápoje. Stejně jako ostatní shaky, i Bio Matcha Tea shake mango je čistě bio, slazený bio kukuřičným sirupem, skládá se z bio sušené syrovátky a mléka, díky kterým skvěle zasytí, a samozřejmostí je bio sušené mango. Žádná chemická náhražka, ale nefalšované mango v bio kvalitě.

Vy jste rozhodli :-)

Mango nebo jahoda?

Co víc, příchuť mango jste si vybrali vy, naši fanoušci! Na jaře jsme se vás ptali, kterou příchuť byste u shaku rádi ochutnali. Návrhů se sešlo bezpočet, ale nejvíc hlasů získaly mango a jahoda. Další hlasování tedy probíhalo mezi těmito dvěma rivaly. A boj to byl hodně těsný.

Těsné výsledky hlasování

Při hlasování na Facebooku získalo mango 55 % a jahoda 45 %, ve stories na Instagramu mělo mango 20 hlasů a jahoda 19, a v příspěvcích na obou sociálních sítích získalo mango 43 bodů a jahoda 48. Ačkoli ani pro nás to nebylo snadné rozhodování a neshodli jsme se ani v Matcha Tea(m)u, nakonec jsme vybrali mango.

Mango vám chutná!

Výroba šla hladce – stejně jako předchozí shaky, i mango vznikalo firmě Amylon – a vy tak máte možnost už od srpna ochutnávat vámi vybranou příchuť mango. A je vidět, že jste se na ni opravdu těšili, protože sotva se v e-shopu objevila, vzali jste ji útokem 🙂 Jsme moc rádi, že chutná, a připomínáme, že i na Bio Matcha Tea shake mango se vztahuje množstevní sleva 😉