Články

Sedmé vítězství pro Harmony!

Sedmé vítězství pro Harmony!

Publikováno
16. 03. 2023
 
Harmony před sedmi lety naskočil jako vlajková loď značky Matcha Tea do vedoucí pozice na webu Heureka.cz a tato spanilá jízda pokračuje i letos. Harmony získal ocenění Produkt roku už posedmé v řadě. Děkujeme!

Už posedmé v řadě děkujeme všem našim fanouškům a věrným zákazníkům za to, že milují Bio Matcha Tea Harmony stejně jako my. Díky tomu, že mu zachováváte přízeň a díky všem vašim úžasným hodnocením, se Harmony stal opět Produktem roku v kategorii čaj na nezávislém portálu Heureka.cz.

Bio Matcha Tea Harmony

Máme velikou radost, že Harmony je čím dál oblíbenější, že vám chutná, a že si vážíte vysoké kvality našeho matcha. Ještě mnohem šťastnější jsme za to, že se nebojíte dát svou radost z Harmony najevo a udělit nám na Heureka.cz kladné hodnocení. Ocenění Produkt roku je zásluhou kupujících a fanoušků značky Matcha Tea a my jsme vděční, že máme na své straně tak spokojené a věrné zákazníky.

„Sedmé ocenění Produkt roku pro nás znamená to, že svou práci děláme dobře a že si naši zákazníci váží jak produktu, tak značky a servisu, který jim poskytujeme. Současně je motivací k tomu být stále lepší a přinášet našim zákazníkům jen to nejlepší ze světa jemně mletých čajů. Srdečně děkujeme všem fanouškům za projevenou důvěru a velmi si vážíme vaší zpětné vazby. Bez vás by to nešlo.“

Petr Patočka, majitel