Články

Spolupracujeme s týmem Freemove!

Spolupracujeme s týmem Freemove!

Publikováno
02. 03. 2020
 
Už jste slyšeli o nejvyhlášenějším českém parkourovém týmu? Kluci z Freemove jsou profesionální parkouroví atleti a certifikovaní trenéři. Možná víte o tom, že pořádají tréninky, tábory a workshopy, na kterých předávají své parkourové zkušenosti nové generaci dětí. I díky takovým akcím dnes Tým Freemove patří mezi nejpopulárnějších parkouristy v ČR.

Co je parkour?

Parkour je sport, při kterém jde o překonávání překážek v přirozeném prostředí, většinou za pomocí akrobatických a gymnastických cviků, přeskoků, nebo salt. Čím menší úsilí a čím větší elegance, tím lepší parkourista. Sami kluci z Freemove ale připomínají, že parkour není jen o skákání. Jde o mnohem komplexnější záležitost, při které se mladí parkouristé učí bezpečně a efektivně rozvíjet svou sílu, obratnost a pohybovou zručnost.

 

Kdo je Freemove?

Richie + Miky + Honza + Mařas = FREEMOVE

 

Pro Freemove Tým, který vedou Vojtěch „Richie“ Bauer, Michal „Miky“ Pokorný, Jan „Honza“ Šimeček a Marek „Mařas“ Kuchař je parkour hlavně o aktivním rozvoji pohybu a zdraví.

Už od roku 2013 podporuje Freemove Tým zájem o sport a pohybové aktivity, hlavně u dětí ve věku 7-15 let. Jejich cílem je inspirovat, motivovat a zabavit mladé sportovce, ale také snaha vzbudit u dětí zájem o zdravý životní styl.

A protože podpora sportovních aktivit a zdravého životního stylu je posláním, které razíme i my v Matcha Tea, rozhodli jsme se kluky z Freemove podpořit zelenou energií. Celý Freemove Tým teď zásobujeme čajem matcha, rooibosem i dalšími dobrotami z našeho e-shopu, a rozhodli jsme se finančně podpořit i akce, které kluci pro děti pořádají.

 

 

 

 

Spolupráce s Týmem Freemove nás baví o to víc, když vidíme, že díky Bio Matcha Tea Harmony a Premium mají kluci dostatek energie na trénink, nebo když si pochvalují relax u Bio Kyosun Rooibos  večer po tréninku (a na Mandlích a Kešu v Matcha čokoládě jsou kluci z Freemove úplně stejně závislí, jako my ostatní 😀 ). Navíc podle ohlasů, které od kluků máme, můžeme potvrdit, že z dávky matcha energie mají radost jak trenéři, tak cvičenci.

Chcete vědět víc o Freemove?

Freemove Tým můžete sledovat na Instagramu, na YouTube nebo na Facebooku, ale potkáte je i na parkourových workshopech, seminářích, trénincích, na vystoupeních nebo letních táborech FreemoveCAMP. Mají i vlastní značku parkourového oblečení. Více info najdete na jejich webu.