Články

Pokračujeme v úspěšné zelené expanzi

Pokračujeme v úspěšné zelené expanzi

Publikováno
03. 07. 2022
 
Náš jemně mletý zelený čaj z Japonska se nově zelená i v oblíbených obchodech Tchibo, a to s originálním balením Bio Matcha Tea Imperial.

Jaké čaje značky Matcha Tea je možno koupit v obchodech Tchibo?

Zákazníci mají nově možnost ochutnat či zakoupit produkt Bio Matcha Tea Imperial i ve všech značkových obchodech společnosti Tchibo. Hotový nápoj je možné ochutnat v obchodech, které mají kávový bar.

100% zelený čaj Bio Matcha Tea Imperial:

1. KLASICKÝ BALENÝ 25 x 2 g

2. ČERSTVÝ STUDENÝ NÁPOJ

  • 2 g Matcha Tea Imperial
  • 250 ml mléka 
  • 30 ml marakujové příchutě pro dochucení (sirup Monin Maracuja) 
  • led 

Tato kombinace zajišťuje skutečně lahodný zážitek plný zelené energie. 

 

Proč Matcha Tea a Tchibo?

Společnost Tchibo nabízí ve své široké síti zákaznicky příjemných obchodů různé druhy nápojů nejvyšší kvality, které uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka, a navíc dlouhodobě klade důraz na udržitelnost.

Stejně tak při výrobě čajů Matcha Tea nedochází k fermentaci, nepřidávají se žádná barviva, přísady, ani konzervační látky. Rostliny jsou pěstovány v bio podmínkách a každá šarže je testována. 

Japonský čaj Bio Matcha Tea Imperial, který bude nabízen v obchodech Tchibo, je 100% zelený čaj z Japonska vyznačující se:

jemnou a zajímavou chutí,

bohatší pěnou

příjemně smaragdovou barvou.

Domovem těchto čajových lístků je oblast Shizuoka. Čerstvě dovezené šarže čaje jsou ihned po překročení českých hranic odesílány do specializovaného pracoviště, kde je čaj testován na plísně, pesticidy, těžké kovy, aflatoxiny a na řadu dalších látek. 

Společnosti Kyosun i Tchibo si zakládají na kvalitě, a proto jsou tyto nadstandardní požadavky na testování pro naprosto bezvadnou kvalitu produktu společným jmenovatelem spolupráce.

Přesvědčte se o vynikající kvalitě nejnovější šarže tohoto čaje

Testovali jsme nejnovější šarži čaje Bio Matcha Tea Imperial s označením  L220501 a výsledky najdete v následujících odkazech 🙂

Testy na těžké kovy, kvasinky a plísně

Testy na těžké kovy, pH, a aflatoxiny

Testy na pesticidy