Naše produkty

Bio Kyosun rooibos
30 x 2 g

Bio Kyosun rooibos
30 x 2 g

Kategorie
Kyosun
Kód
A117
Popis

Bio Kyosun rooibos je krabička naplněná 30 jednotlivými sáčky s mletým čajem rooibos. Každý sáček obsahuje 2 g neustále čerstvého čaje, který si díky praktickému balení můžete připravit kdekoli.

Popis

Proč pít Bio Kyosun rooibos?

♥ obsahuje 0 % kofeinu
♥ vhodný pro děti, těhotné i kojící
♥ plný antioxidantů
♥ přirozeně nasládlá karamelová chuť
♥ navozuje pocit zklidnění a relaxace 

Jemně mletý čaj rooibos obsahuje obrovské množství antioxidantů, které naše tělo může využít právě proto, že Bio Kyosun rooibos pijeme mletý, a ne jako výluh. Protože v mleté podobě pijeme celou rostlinu rooibosu, už z jednoho šálku mletého rooibosu získá náš organismus až 10x více antioxidantů než z jednoho šálku tradičního louhovaného čaje. 

Rooibos navíc neobsahuje vůbec žádný kofein. Je proto vhodným nápojem pro kojící maminky, těhotné, děti, ale i pro lidi citlivé na kofein a jeho vedlejší účinky. Rooibos navozuje pocity relaxace, pomáhá odbourávat stres a má jemně nasládlou karamelovou nebo oříškovou příchuť. Krom obrovského množství antioxidantů najdeme v rooibosu i malé množství minerálů. Díky menšímu obsahu taninů nemá nahořklou příchuť, a jeho jemná prášková podoba přímo svádí k experimentování. Připravit si tak můžete velké množství různých nápojů, ale i pochutin se špetkou rooibosu. 

Kde se Bio Kyosun rooibos pěstuje?

Čaj pro Bio Kyosun rooibos se pěstuje v pohoří Cederberg v Jihoafrické republice. Je to jediné místo, kde rooibos roste.

Jaký je rozdíl mezi Bio Matcha Tea a Bio Kyosun rooibos?

Matcha je raketový pohon, který nás nabije energií a vystřelí vpřed. Rooibos je jeho pravým opakem – je to obláček relaxace, nasládlé chuti a odpočinku. I mletý rooibos pomáhá odbourávat stres, je plný antioxidantů a najdeme v něm i minerály, ale je to nápoj, který si vychutnáte ve chvílích klidu, kdy si potřebujete odpočinout a uvolnit se. S Bio Kyosun rooibosem snadno rozpustíte stres už v jednom šálku.

 

Jak kombinovat matcha a rooibos

Matcha není vhodné pít na prázdný žaludek, protože způsobuje nevolnost. Naproti tomu rooibos můžete pít kdykoli chcete, klidně ihned po probuzení. Rooibos si můžete vychutnat i večer před spaním. Navozuje totiž pocity klidu, relaxace, a dokonce může pomáhat při nespavosti. Rooibos jobzvláště vhodný pro ty z vás, kteří jsou citliví na kofein nebo tein. Šálek matcha si naopak můžete připravit ve chvílích, kdy potřebujete silnou dávku energie na 3-6 hodin, při noční práci nebo studiu. Rooibos je navíc skvělým nápojem pro doplnění pitného režimu – je čistě Bio a díky jeho jemně nasládlé chuti nemusíte sahat po doslazovaných a uměle dochucovaných nápojích. 

ROOIBOS PO PROBUZENÍ Ideální první doušek do prázdného žaludku MATCHA PO PROBUZENÍ Nalačno raději ne, do cereálií/smoothie ano
ROOIBOS DOPOLEDNE Pro doplnění pitného režimu MATCHA DOPOLEDNE Produktivita stoupá, energie na hodiny
ROOIBOS PO OBĚDĚ Skvělý nesycený a neslazený nápoj k obědu MATCHA PO OBĚDĚ Podpoří spalování po vydatném obědě
ROOIBOS ODPOLEDNE V pozdním odpoledni pro relax po práci MATCHA ODPOLEDNE Únava nemá šanci, ideální při sportu
ROOIBOS VEČER Před spaním pro zklidnění a hezké sny MATCHA VEČER Přesčas v práci? Učení na zkoušky? Sem s matcha!

Mohu použít Bio Kyosun rooibos i do potravin?

Můžete. Jemně mletý rooibos může být přísadou do smoothies, krémů, pudingů, kaší, těsta, raw, vegan, low carb receptů, mléčných šejků nebo dokonce alkoholických drinků. Jeho specifická nasládlá chuť zpestří každou pochutinu. Inspirovat se můžete v sekci recepty. 

Popusťte uzdu své fantazii a používejte Bio Kyosun rooibos i ve vaší kuchyni!

Jaká je doporučená denní dávka čaje rooibos?

Rooibos neobsahuje žádný kofein ani jiné látky, které by omezovaly jeho konzumaci. Červený čaj si tak můžete dopřávat od rána do večera v jakémkoli množství chcete.  

Jak mám Bio Kyosun Rooibos skladovat?

Stačí, když jednotlivé sáčky nebudete skladovat na přímém slunci – zbytek už za vás obstará obal, který udržuje rooibos neustále čerstvý.  

Obsahuje Bio Kyosun rooibos nějaké alergeny? Jsou nějaká rizika spojená s konzumací čaje?

U čaje rooibos nebyly zjištěny žádné alergeny.  


Parametry produktu

EAN produktu 8594169250632
EAN kartonu 8594169250946
Počet balení v kartonu 18
Počet kartonů na paletě (180 cm) 64
Hmotnost produktu brutto (g) 103
Hmotnost kartonu brutto (g) 2232
Rozměr produktu š/v/h (mm) 135x95x85
Rozměr kartonu š/v/h (mm) 420x210x282
Původ produktu Jihoafrická republika
Výrobce Kyosun s.r.o.
Certifikace BIO
Jazykové mutace CZ, SK, EN
Trvanlivost 2 roky
Skladování skladujte v suchu