Články

Bio Matcha Tea Harmony se stal potřetí v  řadě Produktem roku!

Bio Matcha Tea Harmony se stal potřetí v  řadě Produktem roku!

Publikováno
08. 03. 2019
 
Málokterému výrobku se povede třikrát za sebou vyhrát soutěž Produkt roku, který vyhlašuje nezávislý prodejní server Heureka.cz. Bio Matcha Tea Harmony se to ale povedlo!

Bodujeme 3 roky v řadě s Harmony

Ocenění Produkt roku 2016, 2017 a 2018 jsme získali jako nejoblíbenější čaj v konkurenci cca 10 500 položek. Náš Harmony prostě válí. A to díky vám! Produkt roku totiž volíte vy, zákazníci, svým nákupem. Proto vám ze srdce děkujeme a zároveň vás chceme ujistit, že vysokou laťku kvality a zákaznického servisu udržíme i v následujících letech.

Za náš matcha ručíme

I nadále budeme dovážet pouze japonský matcha, který je kompletně v bio kvalitě, bez pesticidů, těžkých kovů, plísní a bakterií e. coli. Barva Matcha Tea bude pořád trávově zelená nebo zářivě zelená (v případě Premium či Ceremony). Rozhodně ne nahnědlá nebo béžová, jak je zvykem u čínských náhražek.

Přímý dohled a přísné testy matcha

Slibujeme, že náš Matcha Tea budeme i nadále sklízet na polích, která máme pod přímým dohledem a můžeme tak zaručit, že je čaj naprosto v pořádku. Abyste si mohli být stoprocentně jistí, že v Matcha Tea nenajdete žádné škodlivé látky, budeme pokračovat v testování každé šarže v nezávislé laboratoři a výsledky budeme pravidelně zveřejňovat na našem webu.

Matcha Tea vždy čerstvý

A jak už je u nás v Matcha Tea tradicí, i nadále budeme matcha dovážet pouze letecky, abyste si mohli dopřát jen ten nejčerstvější originální japonský čaj a náležitě si vychutnali všechny naše produkty.

Změny na obzoru - testujeme eko obaly na Matcha Tea

Některé změny jsou ale nevyhnutelné. Zejména pokud se jedná o jednotlivé sáčky s matcha. V současné chvíli testujeme novou, plně recyklovatelnou variantu, kterou snad budeme moci nahradit stávající sáčky.

100% recyklovatelnost obalů Matcha Tea

Plně recyklovatelné plasty jsou v Evropě považovány za cestu budoucnosti. Právě proto jsme se rozhodli jít této tendenci naproti a vyvíjíme sáčky ze snadno recyklovatelného monomateriálu. V procesu příprav je i výroba krabiček z environmentálně odpovědného a ekologického papíru s certifikací FSC. Chtěli bychom tak reagovat na celosvětový problém s plasty, udržitelnými zdroji, bojem s globálním oteplováním a ničením životního prostředí.

Držte nám palce, ať jde všechno podle plánu 😊

„Vřele děkujeme všem spotřebitelům, kteří se zasloužili o to, že jsme ocenění Produkt roku získali už potřetí za sebou. Zároveň doufáme, že zákazníci budou mít z našeho kroku směrem k ekologii stejnou radost, jako my. Je za ním hodně práce celého Matcha Tea(m)u a dlouhého vývoje, který, jak doufáme, povede nejen k větší spokojenosti nás, jako zodpovědných prodejců, ale hlavně zákazníků, kteří si budou moci dopřát náš Matcha Tea s pocitem, že nezatěžují životní prostředí,“

říká jednatel Matcha Tea, Petr Patočka.