Články

Matcha Tea už počtvrté Produktem roku!

Matcha Tea už počtvrté Produktem roku!

Publikováno
12. 03. 2020
 
Bio Matcha Tea Harmony už počtvrté v řadě obhájil titul Produkt roku na nezávislém serveru Heureka.cz!

2016 - 2017 - 2018 - 2019 = vítězí Harmony

Je to tak, Bio Matcha Tea Harmony se počtvrté stává vítězem ceny Produkt roku 2019 v kategorii čaj! A to hlavně díky vám, 💚 našim věrným fanouškům, milovníkům matcha a matchatýrům!

Titul Produkt roku se na serveru Heuréka.cz uděluje těm výrobkům, které si získají největší oblibu u zákazníků. O jeho udělení nerozhoduje žádná porota, ale vy, naši zákazníci. A za to vám z celého srdce děkujeme!

Perfektní servis i kvalita výrobků

Zavazujeme se:

  • i nadále budeme držet kvalitu našeho čaje velmi vysoko,
  • budeme pokračovat v testování každé šarže,
  • pravý matcha budeme nadále dovážet pouze a jenom z Japonska,
  • budeme pokračovat v rychlém vyřizování objednávek, v kvalitním zákaznickém servisu,
  • budeme na sebe klást stejně vysoké nároky, jako doposud,
  • nepřestaneme si hrát s mnohostranným matcha a stále budeme zkoušet nové kombinace, vymýšlet nové pochutiny, kterými bychom vám mohli udělat radost 🙂

Co jsme vám nabídli v roce 2019?

 

Mletý rooibos

V létě 2019 jsme na trh uvedli novinku – jemně mletý Bio Kyosun Rooibos, který má podobně univerzální použití jako matcha, narozdíl od něj však v Rooibosu nenajdeme ani stopu kofeinu. Rooibos je proto skvělým doplňkem k energií sršícímu matcha.

Další oříšky v čokoládě

Ke Kyosun Rooibosu jsme nedávno přidali i Mandle v rooibos čokoládě, protože tuhle lahodnou kombinaci jsme si nemohli nechat pro sebe, obzvlášť když víme, jak oblíbené jsou u vás Mandle v matcha čokoládě. Abychom těch oříšků v nabídce neměli málo, přibyly k mandlím ještě Kešu v matcha čokoládě, které jste si sami vybrali v hlasování na našich sociálních sítích.

Ochutávky

Mnoho z vás jsme také měli možnost potkat na ochutnávkové šňůře po celé České republice, na Matcha Tour 2019, a protože se s našimi zákazníky moc rádi setkáváme, rozhodli jsme se v Matcha Tour pokračovat i v roce 2020, jakmile to situace kolem nemoci Covid-19 dovolí.

Na co se můžete těšit?

Kulinářský matcha

Produkty s matcha nás baví a stále hledáme nové způsoby, jak tento úžasný zelený čaj použít. Na rok 2020 máme v plánu balení kulinářské třídy matcha, bez které se žádný správný kuchař nebo cukrářka neobejdou.

Nový Shake

Další novinkou bude nová příchuť velmi oblíbeného produktu Matcha Tea Shake, kterou si tradičně vyberou sami naši zákazníci, a rozhodovat se bude mezi příchutí jahoda nebo mango.

 

Kromě naplánovaných ochutnávek se s námi tradičně budete moci setkat na různých akcích a festivalech po celé České republice. Těšíme se na Vás!

„Chtěl bych mnohokrát poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nás celých osm let existence Matcha Tea podporovali a zůstali nám věrní.

Je to pro naši firmu ukazatel toho, že naši práci děláme dobře a že se nám podařilo vytvořit vysoké standardy pro celý trh s čajem matcha. Tuto laťku se budeme snažit stále zvyšovat, protože kvalita a spokojenost zákazníků je pro nás vždy na prvním místě,“

říká Petr Patočka, jednatel společnosti Kyosun s.r.o. pro značku Matcha Tea a expert na matcha.