Články

Měsíc biopotravin u Matcha Tea

Měsíc biopotravin u Matcha Tea

Publikováno
30. 08. 2017
 
Každý v září září nad nabídkou našeho eshopu matchatea.bio. Připravili jsme pro vás tolik akcí, že si zaslouží samostatný článek. Pojďme se tedy na akce podívat.

AKCE č.1. 

Mnozí z vás již vědí, že doprodáváme zásoby bio sušenek s Matcha Tea a bio tyčinky Vivobar. Výroba těchto produktů bohužel skončila a momentálně pro vás připravujeme další novinky, které vás jistě potěší. Na skladě máme posledních pár kusů, které jsme se rozhodli dát do akce. Do vyprodání zásob tedy můžete nakupovat tyto dva produkty se slevou 30 %.
Přímý odkaz na produkty naleznete zde: http://bit.ly/susenky_tycinky_se_slevou_30

 

AKCE č. 2. 

Šejkry P a D jsou s námi již pátým rokem a rozhodli jsme se o jejich definitivní výměnu za nové designy. Z tohoto důvodu vám nabízíme extra výhodnou slevu 51 % na našem eshopu a přímý odkaz na nákup naleznete zde: http://bit.ly/sejkry_za_pulku

AKCE č. 3.

Hrníčky s Matcha Tea logem se vám líbí a tak jsme se rozhodli, že ke každému nákupu nad 400 Kč obdržíte po celé září tento hrníček zdarma. Více na www.matchatea.bio.

AKCE č.4. 

Šejkr a Matcha Tea jdou ruku v ruce. Příprava čaje je za pomoci šejkru jednoduchá a hlavně rychlá. Naše šejkry jsou vyrobeny v EU, neobsahují BPA a jsou certifikované pro styk s potravinami. V průběhu celého září máte možnost obdržet ke každé krabičce bio Matcha Tea Harmony šejkr zdarma. Tak neváhejte. Přímý odkaz na nákup naleznete zde: http://bit.ly/harmony_sejkr_zdarma