Články

Výjimečné testy nové šarže Harmony

Výjimečné testy nové šarže Harmony

Publikováno
21. 10. 2021
 
Nakoupili jste nedávno Harmony a teď máte doma tu nejnovější šarži L-213536? Tak pro vás máme úžasné zprávy!

Nové testy

Jak už je u nás zvykem, každou čerstvě dovezenou šarži hned po doručení odsypáváme a vzorek posíláme na nezávislou analýzu. Tyto testy jsou důležité hlavně proto, že odhalí množství pesticidů, plísní, kvasinek, bakterií e. coli a těžkých kovů v daném čaji.

Čaje Matcha Tea vždy projdou všemi testy na jedničku (na všechny předchozí testy se můžete podívat na našem blogu), ale nejnovější šarže Harmony je opravdu výjimečná. Testy na pesticidy jsou naprosto čisté a navíc obsahuje historicky NEJMENŠÍ naměřené množství těžkých kovů ve všech šaržích Harmony! V Harmony L-213536 po těžkých kovech není ani památky!

Přesvědčte se sami:

Testy na těžké kovy, kvasinky a písně

Testy na pesticidy

Proč jsou testy každé šarže důležité?

Jak zákazníci, tak prodávající ví, jaký produkt drží v ruce a mohou se spolehnout na jeho zdravotní nezávadnost. Trh je plný levných imitací matcha, u kterých nebývá Japonsko zemí původu, zpracování čaje nedopovídá technologii matcha a nikde nejsou uvedeny podmínky pěstování čaje. Může se tak snadno stát, že takový čaj bude obsahovat zdraví závadné látky. Proto vždy po prodejcích matcha vyžadujte testy stávající šarže čaje.