Články

Narozeninové akce u Matcha Tea

Narozeninové akce u Matcha Tea

Publikováno
24. 01. 2017
 
5. Narozeniny Matcha Tea

Únor je u Matcha Tea ve znamení pátých narozenin. Proto jsme pro vás připravili zajímavé akce u našich obchodníků, na našem eshopu a na Matcha Pointech.

AKCE Č.1
Od 30.1. – 28.2.
budeme expedovat veškeré BIO Matcha Tea Harmony s 5 čaji navíc. Koupí naší krabičky tedy získáte místo 30 sáčků 35. Tato akce platí na našich Pointech, eshopu i v obchodech, kterým náš BIO Matcha Tea dodáváme.
Na našem eshopu www.matchatea.bio platí tato nabídka i na veškeré akční balíčky. Není tedy třeba využít tuto akci pouze na jednotlivé krabičky, ale zcela libovolně.

AKCE Č.2
Od 1.2. – 1.3. 
proběhne Velká soutěž o kopec Matcha Tea. Rozdáváme celkem 50 krabiček BIO Matcha Tea Harmony, které rozdělíme mezi 5 výherců.
Soutěž bude spočívat v tom, že nám fanoušci našich Facebook a Instagram stránek napíší na naši zeď přání k 5. narozeninám s hastagem #matchateacz.
Zákazníci našich Matcha Pointů mohou přání napsat přímo na provozovnách, kde budou připravené speciální herní kartičky.
Soutěžíme tedy na Facebooku, Instragramu, na Matcha Pointu v Arkádách, na Flóře a v Osadní 7 na kamenné pobočce. 5 nejoriginálnějších přání odměníme zásobou Matcha Tea na 5 měsíců, což odpovídá 10 krabičkám pro každého z vítězů. Vyhodnocení soutěže proběhne 1.3.2017. 

AKCE Č.3
Po celý únor
obdržíte na všech našich Matcha Pointech za každý nákup jeden z těchto balónků zdarma. Další bonus, který máte možnost získat je kartička 1 + 1. Pokud budete sdílet fotografii s naším nápojem, nebo balónkem/krabičkou Matcha Tea s hashtagem #matchateacz, tak získáte kartičku 1 + 1. Díky této kartičce máte nárok při dalším nákupu na druhý nápoj zdarma. Tato akce se vztahuje pouze na nápoje.

Všem držíme palce a pro další informace nás kontaktujte na info@matchatea.cz 🙂