Články

Navštívila nás Státní potravinářská a zemědělská inspekce

Navštívila nás Státní potravinářská a zemědělská inspekce

Publikováno
19. 07. 2021
 
Skvělé zprávy pro všechny zákazníky, kteří mají doma Bio Matcha Tea Harmony šarži L-210415 - tato šarže prošla přísnými testy SZPI!

SZPI u nás v červnu provedla kontrolu

Pokud patříte mezi naše pravidelné zákazníky, tak víte, že naše čaje pravidelně testujeme. Nejinak tomu bylo i u šarže L-210415, kterou má náš bestseller Bio Matcha Tea Harmony.
Mnozí z vás mají tuto šarži doma a můžeme vás potěšit tím, že tuto šarži SZPI vyhodnotila jako VYHOVUJÍCÍ.

Na výsledný protokol se můžete podívat zde.

Harmony obstál na jedničku

Státní zemědělská a potravinářská inspekce přišla odebrat vzorek Bio Matcha Tea Harmony, aby mohla zkontrolovat množství pesticidů, které se mohou v našem matcha objevit.

Není překvapením, že Harmony prošel testem na výbornou. Zejména proto, že si limity potenciálně škodlivých látek hlídáme sami a všechen náš matcha posíláme ihned po dovozu na testy do nezávislého pracoviště. Každou novou šarži matcha testujeme nejen na množství pesticidů, ale i na obsah těžkých kovů, plísní, nebo třeba bakterií e. coli.

Napište si o výsledky testů šarže, kterou máte doma

Na testy posíláme nejen Harmony, ale i všechny ostatní třídy našeho matcha (Premium, Chef, Ceremony, Delicacy), a výsledky dáváme veřejně k dispozici na náš blog, nebo je můžeme poslat zájemcům i e-mailem. Stačí nám napsat na info@matchatea.cz o kterou šarži máte zájem a obratem obdržíte výsledky v pdf souboru.