Články

Šarže L220653 obstála na jedničku!

Šarže L220653 obstála na jedničku!

Publikováno
22. 11. 2022
 
Nová šarže matcha s označením L220653 prošla našimi nezávislými testy a výsledky jsou opětovně perfektní!

Nové testy

Pravý japonský Matcha Tea z nejmladších lístků čajovníku

Jednou z přidaných hodnot našeho matcha je i pravidelné testování, díky kterému máme my i naši zákazníci záruku vysoké kvality a zdravotní nezávadnosti. Každou nově dovezenou šarži posíláme obratem do nezávislé laboratoře, kde probíhají testy na možný výskyt pesticidů, plísní, kvasinek, bakterií e. coli a těžkých kovů.

O skvělé formě naší nejnovější šarže s označením L220653 se můžete přesvědčit na následujících odkazech.

Testovali jsme jako obvykle:

Testy na těžké kovy, kvasinky a plísně

Testy na pesticidy

 

Všechny testy dopadly na jedničku a Matcha Tea je stále v perfektní kondici. Můžete si tak být stoprocentně jistí, že nová šarže ♥ Bio Matcha Tea Harmony je nezávadná a vysoká kvalita je laboratorně ověřena.

 

 

Úspěšné testy se týkají produktů Bio Matcha Tea Harmony, Bio Matcha Tea Mini, Bio Matcha Tea Charger, Bio Matcha Tea Gourmet

 

Proč pravidelně testujeme náš matcha?

Na českém trhu je bohužel stále velké množství práškových čajů, které se jako matcha tváří, ale jejich pěstování i zpracování je tradičnímu matcha na hony vzdálené. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. I proto se snažíme přinášet transparentní informace o původu, pěstování a kvalitě našeho čaje – protože jen tak se můžeme my i naši zákazníci spolehnout na jeho zdravotní nezávadnost.