Články

Shake a latte s naším Matcha Tea, to jsou novinky v CrossCafe

Shake a latte s naším Matcha Tea, to jsou novinky v CrossCafe

Publikováno
22. 05. 2024
 
Milovníci čajů a nevšedních chutí, pozor! V CrossCafe pro vás připravili dvě chutné novinky, které představují pravou lahůdku pro vaše chuťové buňky - shake a latte z pravého Matcha Tea.

Shake a latte s japonským Matcha Tea

Český řetězec útulných kaváren CrossCafe volí originální bio matcha a svým zákazníkům nově nabízí dva mléčné nápoje založené na našem certifikovaném čaji, který dovážíme čerstvě umletý přímo od pěstitelů z Japonska.

Shake: krémová lahůdka

Našlehaný a osvěžující, slibuje únik od běžných milkshakes k zajímavější alternativě. Vyroben z našeho nejlepšího matcha čaje přímo z Japonska, tento shake je ztělesněním autentické chuti a kvality.

Latte s matcha: ideální odpolední povzbuzení

Jako objetí teplé deky v chladném podvečeru. Latte zahřeje a potěší. Neotřelá chuť matcha, tzv. umami, se spojuje s krémovým mlékem. Tvoří napoj, který je nejen návykově dobrý, ale i plný benefitů pro tělo. Matcha je známý svými antioxidačními vlastnostmi a schopností zlepšovat koncentraci, což z něj dělá ideální nápoj na začátek dne nebo jako odpolední povzbuzení.

Proč vlastně sáhnout po matcha?

V CrossCafe to dobře vědí – matcha je zelený klenot mezi čaji, nabitý antioxidanty, aminokyselinami, minerály a vitamíny, které jsou základem tělesné a duševní vitality. Díky obsahu L-theaninu a kofeinu dodává energii, která vydrží dlouho a bez náhlých propadů.

 

 

Shake a latte s naším Matcha Tea najdete nyní ve všech pobočkách Cross Cafe.

Stavte se ochutnat!

 

NAJÍT KAVÁRNU


O CrossCafe

Matcha Tea shake a latte v CrossCafeJedná se o český řetězec kaváren, který začal svou cestu v roce 2007 otevřením první kavárny v Plzni. Hlavním cílem CrossCafe je zlepšovat den svým zákazníkům. Od té doby se řetězec rozrostl do dalších měst, jako jsou Hradec Králové, Olomouc, Havířov, Liberec a Pardubice, a v současnosti má celkem 24 poboček. Nedávno CrossCafe spustilo vlastní pražírnu, CrossCafe Pražírna, což jim umožňuje mít úplnou kontrolu nad procesem přípravy kávy, od výběru zelených zrn až po šálek kávy servírovaný v kavárně nebo prodávaný v e-shopu. Tímto krokem mohou nabídnout široký výběr sezónních a kvalitních káv z různých koutů světa, včetně méně známých oblastí jako Kostarika nebo Tanzanie.