Články

Soutež o 10 000 Kč za nejlepší Matcha Tea fotografie

Soutež o 10 000 Kč za nejlepší Matcha Tea fotografie

Publikováno
16. 11. 2013
 
U příležitosti prvního výročí od spuštění MatchaTea.cz jsme pro Vás připravili nový web a soutěž o nejlepší fotografii, která se jakýmkoli způsobem týká MatchaTea.cz.

Do soutěže zařadíme všechny fotografie, které nějakým způsobem charakterizují tento japonský zelený čaj. Vyfoťte svůj výrobek z Matcha Tea (např. buchty, koláče, zmrzlinu, nápoj atd.), nebo se vyfoťte s přáteli u Matcha Tea drinku, popř. pořiďte snímek našeho Matcha Tea šejkru, který se již podíval do více než 10 zemí světa. Fantazii se skutečně meze nekladou a záleží pouze na Vašem nápadu. Poslat můžete maximálně jednu fotografii a získat můžete až 5 000 Kč v hotovosti!

1.  místo 5000 Kč v hotovosti
2. místo poukaz v hodnotě 3000 Kč na odběr produktů společnosti Čajová květina s.r.o.
3. místo poukaz v hodnotě 2000 Kč na odběr produktů společnosti Čajová květina s.r.o.

Zvítězí 3 fotografie s největším počtem TO SE MI LÍBÍ (lajk ) na našem Facebooku. Fotografie budou zveřejněny v albu SOUTĚŽ 2013. Pro účast v soutěži je nutné dát TO SE MI LÍBÍ (lajk) stránkám MatchaTea na Facebooku a přečíst si pravidla soutěže níže. Fotografie zasílejte na email soutez@matchatea.cz

KAŽDÝ SOUTĚŽÍCÍ ZÍSKÁVÁ NÁROK NA 5% SLEVU NA NAŠEM ESHOPU Matcha-Tea.cz PRO UPLATNĚNÍ SLEVY ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD 791017. TENTO KÓD JE PLATNÝ DO 31. 3. 2014

SOUTĚŽ SPUŠTĚNA 25.11.2013 A UKONČENA BUDE 18.12.2013 V 15 HODIN.

Podmínky soutěže:

  • Pro účast v soutěži je zapotřebí dát TO SE MI LÍBÍ (lajk) stránkám Matcha Tea na Facebooku
  • Každý účastník může vložit maximálně jednu fotografii s tématikou Matcha Tea
  • Fotografie zasílejte na mail soutez@matchatea.cz
  • U každé fotografie musí být popisek uvádějící především, kde byla fotografie pořízena, Vaše jméno a Vaše jméno na Facebooku. Při zveřejňování fotografií budeme uvádět Váš NICK na Facebooku. U výrobků, nápojů z Matcha Tea musí být uveden přesný recept.
  • Zvítězí 3 fotografie, které dostanou nejvíce TO SE MI LÍBÍ (lajků)
  • Hlasovat lze pouze jednou z jednoho počítače
  • Uzávěrka soutěže je 18.12.2013 v 15 hodin
  • Vložením fotky souhlasí účastník s jejím zveřejněním kdekoliv na webu či v propagačních materiálech společnosti Čajová květina s.r.o.
  • Můžete vložit pouze fotografie, jejichž autorem jste Vy
  • Vyhrazujeme si právo vyřadit ze soutěže fotky, u kterých je podezření na podvod (např. pokud naskočí stovky hlasů za noc apod.).