Články

Soutěž o 20 Matcha Lipsů

Soutěž o 20 Matcha Lipsů

Publikováno
05. 04. 2017
 
Jarní soutěž s MatchaTea.cz je tu. Tentokrát soutěžíme o naši novinku, kterou je balzám na rty Matcha Lips. Cenu získá 20 výherců a pro všechny zúčastněné máme připravený kupón na 10% slevu na našem eshopu matcha-tea.cz.

Jaké složení Matcha lips vlastně má?

  • Mangové máslo
  • Kandelilový vosk
  • Jojobový olej
  • Kokosový olej
  • Konopný olej
  • Mandlový olej
  • Matcha Tea
  • esenciální oleje: Pomeranč sladký, Geranium růžové – bourbon

Jak bude soutěž probíhat?

Prokažte své znalosti o nás a o našem Matcha Tea a vyhrajte 20 x Matcha Lips + drobný dárek k tomu. Níže je seznam anketních a kvízových otázek, jejichž správným zodpovězením máte možnost získat maximálně 81 bodů. Anketní otázky jsou vždy za 1 bod a kvízové otázky jsou rozděleny od 2 do 5 bodů za jednu otázku.

I. Pravidla soutěže „SOUTĚŽ O DVACET MATCHA LIPSŮ“
Soutěž bude probíhat od 5.4. do 13.4.2017 do 18 hodin.
Soutěž obsahuje celkem 35 otázek. Úkolem soutěžících je zodpovědět co nejvíce otázek správně. Anketní otázky jsou ohodnoceny vždy za jeden bod a ostatní kvízové otázky jsou ohodnoceny 2 – 5 body. Počet bodů je uveden u každé otázky.
Rozhodujícím kritériem úspěšnosti je počet správně zodpovězených otázek a nejlepší možné skóre je 81 bodů.
Na výhru má nárok 20 soutěžících, kteří dosáhli nejlepších výsledků. V případě, že počet výherců překročí 20, tak ze soutěžících, kteří dosáhli nejlepších výsledků vylosujeme 20 výherců.

II. Předání výher
Výherce soutěže kontaktuje společnost Čajová květina s.r.o. prostřednictvím e-mailu uvedeného soutěžícím.
Ceny výhercům budou předány pořadatelem soutěže a to po předchozí dohodě s výherci.
Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

III. Obecná ustanovení
„SOUTĚŽ O DVACET MATCHA LIPSŮ“ (dále jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
Účastníkem soutěže se může stát každá osoba, která je fanouškem Facebook stránky www.facebook.com/matchatea.cz. Výhercem soutěže se může stát pouze účastník, který je fanouškem Facebook stránky www.facebook.com/matchatea.cz.
Každý právoplatný účastník soutěže má nárok na 10% slevový kupón, který lze uplatnit na našem eshopu www.matchatea.bio. Platnost tohoto kupónu končí 30.6.2017.
Z účasti v soutěži jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Čajová květina s.r.o.
Vstupem do soutěže se všichni soutěžící zavazují dodržovat její pravidla.
Čajová květina s.r.o. si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
Výhry v soutěži nejsou právně vymahatelné.
Ve sporných případech si Čajová květina s.r.o. vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
Každý se může účastnit soutěže jen jednou – v případě vícenásobných odeslání odpovědí (i skrytě pod jinou identitou) bude soutěžící ze soutěže okamžitě vyloučen.
Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány emailem do 14.4.2017. 
Účastník soutěže akceptací těchto Pravidel poskytuje společnosti Čajová květina s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje uvedené v kontaktu, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže uvedl při vyplňování svých údajů, zpracovávala pro účely této soutěže ve smyslu ust. § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění. Toto právo soutěžící poskytuje společnosti Čajová květina s.r.o. na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.
Čajová květina s.r.o. garantuje, že veškeré údaje a informace o soutěžících neposkytne třetí straně a veškerá data zůstanou pouze v archivu společnosti Čajová květina s.r.o.