Články

Testy šarže RKY69H

Testy šarže RKY69H

Publikováno
10. 05. 2019
 
Pijete náš Bio Matcha Tea a máte šarži RKY69H? Pokud ano, tak vás tento článek jistě potěší.

Testy Bio Matcha Tea šarže RKY69H

Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o další testy Bio matcha Tea.  Analýzu opět provedla Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, která je jednou z nejstarších škol chemie na světě a největším vzdělávacím zařízením zabývajícím se chemií ve středoevropském regionu. Objednali jsme si obvyklou analýzu na výskyt pesticidů a tentokrát jsme se zaměřili i na aflatoxiny, které se mnoha čajích často objevují.

Aflatoxiny jsou v přírodě běžná skupina mykotoxinů produkovaných řadou druhů plísní z rodu Aspergillus, zejména Aspergillus flavus a Aspergillus parasiticus. Aflatoxiny jsou toxické a patří mezi nejsilnější známé karcinogeny.

U nás naštěstí můžete na pesticidy a na aflatoxiny naprosto zapomenout, protože  výsledky Bio Matcha Tea jsou opět perfektní. Z více než 700 sledovaných pesticidů a z více než 40 sledovaných aflatoxinů se v našem Bio Matcha Tea neobjevil ani jeden.

Šarže RKY69H je tedy další šarží, o jejíž kvalitě nemusíte pochybovat. 

A proč tyto testy pravidelně opakujeme?

Chceme mít jistotu, že za kvalitou našeho čaje si můžeme stát a že můžeme i nadále tvrdit, že vám nabízíme kvalitní produkt s jasným původem. Možná se staneme inspirací i pro ostatní dovozce :-).

Test šarže RKY69H si můžete stáhnout zde.

Krásně zelené dny vám přeje Matcha Team.