Články

Velká degustační hra o 10 000 Kč

Velká degustační hra o 10 000 Kč

Publikováno
09. 03. 2016
 
Čajomír připravuje velkou degustační hru v Novoměstské radnici. V sobotu 12. března se uskuteční první ročník velké degustační hry pro celou rodinu.

Máte rádi čaj a s oblibou ho popíjíte? Přijďte se zahřát a pobavit se na Čajomír párty, která se uskuteční již po čtvrté. V sobotu 12. března od 14 hodin v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze proběhne tradiční zimní setkání příznivců čajové kultury, dobrých čajů a přátelské zábavy.
Návštěvníky letošní Čajomír párty čeká novinka. Pořadatelé připravili na Velkém sále Novoměstské radnice první ročník „VELKÁ DEGUSTAČNÍ HRA – ZIMA 2016“, určená všem, kteří si rádi testují své chuťové pohárky.
„Od 14 do 19 hodin se můžete zapojit do velké degustační soutěže, která prověří každého v rozeznávání chutí čajů a bylin. Na hráče čeká 5 stanovišť, 50 čajů, 2,5 hodiny soustředěného ochutnávání, desítky spoluhráčů a mnoho zábavy“ vysvětluje základní principy hry Jaromír Horák, ředitel Spolku Čajomír a jako hlavní organizátor.
Na vítěze soutěže čeká velká hodnotná cena v podobě čajů a nádobí za 10.000 Kč od partnerů Čajomír párty. Pořadatel doporučuje hráčům registraci v předprodeji, kdy startovné vás vyjde na 130 Kč / http://www.vstupenkov.cz/cs-CZ/#?ev=821 /. Na místě zaplatíte 160 Kč, volnou kapacitu najdete na webu www.cajomir.cz  Vstupné pro hosty, kteří nechtějí hrát je 50 Kč.
Doprovodný program Čajomír párty nabízí další ochutnávky čajů, Samurai shot bar, který bude nabízet čajové koktejl, Mladý kokos, Matcha tea, vůně Rymer, zdravé občerstvení od Rawstlinky, hudební performance, chillout zónu i taneční zábavu.
Akce je pořádána v partnerství s Novoměstskou radnicí Praha a MČ Praha 2. Spolek Čajomír se věnuje od roku 2009 propagaci čajové kultury v Čechách. Pořádá čtyři festy, na jaře Čajomír First Flush, v létě Čajomír fest, na podzim Čajomír trek a v zimě Čajomír párty. Provozuje Čajovou školu na Kampě, která se specializuje na vzdělání laiků v přípravě čaje a čajové kultuře.

Kontakty:

Spolek Čajomír, Jaromír Horák, 724 301 207, cajomir@cajomir.cz, www.cajomir.cz