Články

Matcha Tea prošel kontrolou SZPI

Matcha Tea prošel kontrolou SZPI

Publikováno
27. 07. 2019
 
Bio Matcha Tea prošel kontrolou Státní potravinářské a zemědělské inspekce.

SZPI kontrolovala výskyt pesticidů u Bio Matcha Tea.

Milí zákazníci,

8. 7. 2019 u nás proběhla kontrola ze strany SZPI, která odebrala vzorek Bio Matcha Tea kvůli případnému výskytu pesticidů.

V pátek 26. 7. 2019 nám přišly výsledky této kontroly a s potěšením Vám oznamuji, že ze strany SZPI nebylo nalezeno žádné pochybení a náš Bio Matcha Tea ve všech ohledech obstál. Protokol o kontrole můžete shlédnout pod odkazem níže.

Protokol o výsledku kontroly ke stažení zde. 

Petr Patočka
jednatel

 

Další certifikáty jako důkaz kvality

V  květnu se nám navíc povedlo získat aktualizované verze certifikátů ze Státního zdravotního ústavu. Vzhledem k tomu, že výsledky PAU (polycyklické aromatické uhlovodíky) byly naprosto v pořádku, tak jsme získali certifikace prokazující bezpečnost potravin. 

Náš matcha je bezpečný.

  • bez plísní
  • bez kvasinek
  • bez pesticidů
  • bez rakovinotvorných polycyklických aromatických uhlovodíků
  • bez aflatoxinů

Bio Matcha Tea Harmony v novém

Váš nejoblíbenější produkt Bio Matcha Tea Harmony získal nový designChtěli jsme, aby krabička získala modernější vzhled. Místo jedné barvy jsme zvolili přechod mezi dvěma odstíny zelené. Zjednodušení se dočkalo písmo, které je teď čitelnější a výraznější

Harmony je také první krabičkou Bio Matcha Tea, která má certifikát FSC, ale postupně plánujeme používat papír s certifikací FSC a nový design i dalších produktů Matcha Tea. Jak se vám nové Harmony líbí?