Články

Nový kabátek Harmony, výsledky testů RKY01 + nové certifikáty

Nový kabátek Harmony, výsledky testů RKY01 + nové certifikáty

Publikováno
11. 06. 2019
 
Kromě testů nové šarže, které dopadly podle očekávání skvěle, vám přinášíme zprávy o nových certifikátech, které se nám podařilo získat a info o novém, modernějším designu Bio Matcha Tea Harmony.

Matcha Tea opět bez chybičky

Jak už je u nás zvykem, novou šarži Matcha Tea pod číslem RKY01 jsme podrobili testům a přinášíme vám jejich výsledky. Vzorky nové šarže jsme poslali do nezávislého pracoviště VŠCHT, kde tradičně proběhly testy na pesticidy, plísně, kvasinky a polycyklické aromatické uhlovodíky, množství kofeinu a aflatoxinů.

Závěry jistě nikoho nepřekvapí – Matcha Tea prošel (opětna výbornou! 

Znovu jsme se sami přesvědčili o tom, že BIO pěstování má smysl. Trvale udržitelné zemědělství nepoužívá škodlivé chemikálie a látky, které by mohly škodit našemu organismu. A právě díky BIO způsobu pěstování jsou testy Bio Matcha Tea v naprostém pořádkuI nová šarže RKY01 pokračuje v dlouhé řadě nezávislých osvědčení kvality a zdravotní nezávadnosti. O perfektní kondici našeho originálního matcha z Japonska se můžete přesvědčit sami: Protokol o zkoušce. Test výskytu pesticidů. 

Další certifikáty jako důkaz kvality

V  květnu se nám navíc povedlo získat aktualizované verze certifikátů ze Státního zdravotního ústavu. Vzhledem k tomu, že výsledky PAU (polycyklické aromatické uhlovodíky) byly naprosto v pořádku, tak jsme získali certifikace prokazující bezpečnost potravin. 

Náš matcha je bezpečný.

  • bez plísní
  • bez kvasinek
  • bez pesticidů
  • bez rakovinotvorných polycyklických aromatických uhlovodíků
  • bez aflatoxinů

Bio Matcha Tea Harmony v novém

Váš nejoblíbenější produkt Bio Matcha Tea Harmony získal nový designChtěli jsme, aby krabička získala modernější vzhled. Místo jedné barvy jsme zvolili přechod mezi dvěma odstíny zelené. Zjednodušení se dočkalo písmo, které je teď čitelnější a výraznější

Harmony je také první krabičkou Bio Matcha Tea, která má certifikát FSC, ale postupně plánujeme používat papír s certifikací FSC a nový design i dalších produktů Matcha Tea. Jak se vám nové Harmony líbí?