Články

Matcha Tea podporuje Nadaci Hanky Kynychové

Matcha Tea podporuje Nadaci Hanky Kynychové

Publikováno
02. 04. 2015
 
Vážení přátelé čaje Matcha. Naše společnost se rozhodla podpořit Nadaci Hanky Kynychové. Vyrobili jsme 5000 ks krabiček Matcha Tea Gastro a koupí tohoto produktu přispějete částkou 5 Kč na pomoc dětem v dětských domovech. Prodej těchto krabiček jsme spustili právě dnes. Pomáhat druhým je zapotřebí a pokud se jedná o děti, tak je to potřeba o to víc. Spousta dětí nemá vůbec lehké osudy a nám je velikým potěšením, že alespoň trochu můžeme tento projekt podpořit. Vychutnejte si náš čaj s vědomím toho, že jste udělali něco pro své tělo a zároveň jste tím pomohli někomu druhému.

Ze stránek nadace Hanky Kynychové:

Vítám vás na stránkách mého nadačního fondu, tedy Nadačního fondu Hanky Kynychové. Věřte mi, že jsem potěšena, že jste si našli čas navštívit stránky, které se věnují hlavně aktivitám pro děti z dětských domovů. Jsem potěšena o to víc, pokud jste si tyto stránky našli se záměrem pomoci, protože slovo pomáhat je v mém životě zásadní, byla jsem v něm vychovávána od mala. Pomoc je pro mě jasný cíl, za kterým celoživotně jdu.

Pomáhat dospělým lidem na cestě ke zlepšení života, nebo alespoň vylepšení postavy či stravovacích a pohybových návyků, je moje práce, ke které jsem se rozhodla stejně dobrovolně, jako jsem se rozhodla pomáhat dětem v dětských domovech.

Skoro čtrnáct let jsem svou energii investovala do dětí z normálních rodin, abych pak během jediné návštěvy v dětském domově zjistila, že moje síly, kterých mám jako beran víc než kdokoliv jiný, jsou potřebné právě tady.

Vy, kteří máte stejné smýšlení jako já, věřte, že investice času, emocí a citu do dětí v dětských domovech je stejně povznášející, jako když pomůžeme nevidomému přejít přes přechod. Jen asi s tím rozdílem, že nevidomý si vás nezapamatuje, ale rozzářené a vděčné oči dítěte si budete pamatovat vždycky. Nebojte se tohoto osobního kontaktu s dětmi v dětských domovech!

Byla bych moc ráda, kdyby se každý občan České republiky řídil tímto heslem: „Nebojte se pomáhat, děti v dětských domovech jsou přece také jen děti, které potřebují lásku, popovídání a pocit, že okolí vnímá, že jsou tady.“
Vaše Hanka Kynychová

www.kynychova-nadace.cz