Matcha Tea podporuje Nadaci Hanky Kynychové

Všechny články | Publikováno: 2. 4. 2015

Vážení přátelé čaje Matcha. Naše společnost se rozhodla podpořit Nadaci Hanky Kynychové. Vyrobili jsme 5000 ks krabiček Matcha Tea Gastro a koupí tohoto produktu přispějete částkou 5 Kč na pomoc dětem v dětských domovech. Prodej těchto krabiček jsme spustili právě dnes. Pomáhat druhým je zapotřebí a pokud se jedná o děti, tak je to potřeba o to víc. Spousta dětí nemá vůbec lehké osudy a nám je velikým potěšením, že alespoň trochu můžeme tento projekt podpořit. Vychutnejte si náš zdravý čaj s vědomím toho, že jste udělali něco pro své zdraví a zároveň jste tím pomohli někomu druhému.

Ze stránek nadace Hanky Kynychové:

Vítám vás na stránkách mého nadačního fondu, tedy Nadačního fondu Hanky Kynychové. Věřte mi, že jsem potěšena, že jste si našli čas navštívit stránky, které se věnují hlavně aktivitám pro děti z dětských domovů. Jsem potěšena o to víc, pokud jste si tyto stránky našli se záměrem pomoci, protože slovo pomáhat je v mém životě zásadní, byla jsem v něm vychovávána od mala. Pomoc je pro mě jasný cíl, za kterým celoživotně jdu.

Pomáhat dospělým lidem na cestě ke zlepšení života, nebo alespoň vylepšení postavy či stravovacích a pohybových návyků, je moje práce, ke které jsem se rozhodla stejně dobrovolně, jako jsem se rozhodla pomáhat dětem v dětských domovech.

Skoro čtrnáct let jsem svou energii investovala do dětí z normálních rodin, abych pak během jediné návštěvy v dětském domově zjistila, že moje síly, kterých mám jako beran víc než kdokoliv jiný, jsou potřebné právě tady.

Vy, kteří máte stejné smýšlení jako já, věřte, že investice času, emocí a citu do dětí v dětských domovech je stejně povznášející, jako když pomůžeme nevidomému přejít přes přechod. Jen asi s tím rozdílem, že nevidomý si vás nezapamatuje, ale rozzářené a vděčné oči dítěte si budete pamatovat vždycky. Nebojte se tohoto osobního kontaktu s dětmi v dětských domovech!

Byla bych moc ráda, kdyby se každý občan České republiky řídil tímto heslem: „Nebojte se pomáhat, děti v dětských domovech jsou přece také jen děti, které potřebují lásku, popovídání a pocit, že okolí vnímá, že jsou tady.“
 

Vaše Hanka Kynychová

www.kynychova-nadace.cz

Rychlý kontakt

MatchaTea.cz
Telefon: +420 773 082 222
E-mail: info@matchatea.cz

Kyosun s.r.o.
U Elektry 203/8
Praha 9, 19800

Sídlo společnosti
Trmická 836/1, Praha 9
IČ: 24727890, DIČ: CZ24727890 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 169303.

Záruka kvality

 

Instagram

Facebook

Pro lepší fungování našich stránek využíváme cookies. Používáním našeho webu souhlasíte s jejich využitím. Rozumím Více informací.