Články

Testy nové šarže L-220246 jsou opět perfektní!

Testy nové šarže L-220246 jsou opět perfektní!

Publikováno
14. 07. 2022
 
Jako obvykle, i šarže L-220246 absolvovala kolečko po nezávislé laboratoři, a jako obvykle jsou její výsledky výborné.

Nové testy

Vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost jsou pro naše čaje klíčové. Jsou také důvodem, proč posíláme každou šarži Matcha Tea do nezávislé laboratoře, kde probíhají testy na přítomnost pesticidů, kvasinek, plísní, bakterií e. coli a obsahu těžkých kovů. Díky tomu máme jistotu, že na trh dodáváme prvotřídní produkt a naši zákazníci si mohou být jisti vysokou a nezávisle ověřenou kvalitou našich produktů.

Na výsledky testů šarže L-220246 se můžete podívat zde:

Testy na těžké kovy, kvasinky a písně

Testy na pesticidy

V jakých produktech tuto šarži najdete?

Jedná se o ty nejoblíbenější produkty v naší nabídce:

Bio Matcha Tea Harmony,

♥ Bio Matcha Tea Mini,

♥ Bio Matcha Tea Charger,

♥ Bio Matcha Tea Gourmet

 

Proč jsou pravidelné testy potřeba?

Ačkoli jsou tyto testy nepovinné a na českém trhu představují nadstandard, jsou velmi důležité. Český trh s matcha je plný práškových čajů, které mají s matcha jen málo společného. I tak se ale za matcha vydávají. Často se tyto práškové čaje zpracovávají úplně jiným způsobem, než pravý matcha, a obvykle pocházejí z jiné země, než je Japonsko. Proto by jak dodavatelé, tak zákazníci měli mít přístup k informacím o tom, jaký produkt kupují a v jaké kvalitě.

Jak poznat pravý a kvalitní matcha?

Pokud hledáte kvalitní originální matcha čaj, který zaručuje jak vynikající chuťový prožitek, tak mimořádné a prověřené účinky pro tělo, určitě se snažíte vyhnout méně kvalitním náhražkám a padělkům odkudkoliv. Užitečné informace k rozlišení kvality najdete v našem článku Jak poznáte pravý kvalitní matcha.

Značka Matcha Tea dováží originálně zpracovaný matcha přímo z japonských čajových polí. Zaručuje 100% BIO kvalitu, která je doložena 9 různými certifikáty a čaj splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. Každá šarže je testována ve specializované laboratoři na možný výskyt pesticidů, plísní, bakterií e.coli a těžkých kovů.

I díky tomu byl produkt Bio Matcha Tea Harmony už pošesté vyhlášen Produktem roku na portále Heuréka.cz v kategorii čaj!