Články

Harmony už pošesté Produktem roku!

Harmony už pošesté Produktem roku!

Publikováno
15. 03. 2022
 
Je pro nás obrovskou radostí a potěšením oznámit vám, že vlajková loď naší značky, Bio Matcha Tea Harmony, se stal už pošesté za sebou Produktem roku v kategorii čaj na nezávislém portálu Heureka.cz!

Harmony vítězí pošesté v řadě

Víme, že Bio Matcha Tea Harmony je nejoblíbenějším produktem v naší nabídce, ale tuhle slávu, kterou sklízí už šestým rokem po sobě jsme opravdu, ale opravdu nečekali 🙂 Když vyhrál Harmony Produkt roku poprvé v roce 2015, měli jsme obrovskou radost. S každým dalším rokem se naše radost stupňovala – 2016, 2017, 2018, 2019, i v roce 2020, kdy jsme všichni měli úplně jiné starosti a oprávněně jsme se báli koronaviru, i tehdy naši fanoušci překvapili a Harmony se stal popáté Produktem roku.

 

Když jsme před pár dny obdrželi zprávu, že Harmony je opět Produktem roku, tentokrát už pošesté, naše radost byla nezměrná!

 

Je pro nás obrovskou poctou, že si Matcha Tea tolik vážíte a oceňujete naši tvrdou práci. Každé takové ocenění je pro nás známkou toho, že naši práci děláme správně a motivuje nás k dalším a lepším výkonům.

Máte se na co těšit ;-)

Slibujeme, že se budeme snažit náš servis stále vylepšovat, stále budeme prodlužovat naše certifikáty kvality a budeme se snažit získat i další, příkladem toho je náš loňský úspěch s certifikátem IFS, mezinárodním certifikátem udělovaným potravinářským výrobnám, které dodržují přísná hygienická opatření a dodržují přísné podmínky výrobního procesu, skladování surovin, balení a expedice. Zavazujeme se, že pořád budeme testovat náš matcha, abyste měli záruku vysoké kvality, a stále budeme pracovat na nových produktech (už připravujeme lahůdku pro všechny fanoušky jahod, ale máme něco i pro příznivce slaných pochutin 😉

 

Do e-shopu