Články

Zbrusu nová šarže 230301 ve špičkové kvalitě

Zbrusu nová šarže 230301 ve špičkové kvalitě

Publikováno
09. 05. 2023
 
Nejnovější šarže s označením 230301 byla tradičně testována v nezávislé laboratoři a výsledky opět dopadly na výbornou.

Nové testy

Pro značku Matcha Tea jsou charakteristické vysoké standardy jak na zákaznický servis, tak i na samotný čaj. Proto věnujeme velikou pozornost tomu, kde a jak je náš čaj pěstován, a každou nově dovezenou šarži pro jistotu posíláme do nezávislého pracoviště, kde si na zakázku necháváme dělat testy na možný výskyt:

• pesticidů,

• plísní,

• kvasinek,

• bakterie e. coli,

• těžkých kovů.

 

Naše nejnovější šarže prošla všemi testy na jedničku a vy se na výsledky těchto testů můžete podívat sami:

Testy na těžké kovy, kvasinky a plísně

Testy na pesticidy – Harmony

Testy na pesticidy – Imperial

Úspěšné testy se týkají produktů řady ♥ Harmony: Bio Matcha Tea Harmony, Bio Matcha Tea Mini, Bio Matcha Tea Charger, Bio Matcha Tea Gourmet, a také řady Bio Matcha Tea ♥ Imperial. Oba čaje tak mají oficiální potvrzení toho, že jsou zdravotně nezávadné, neobsahují plísně, pesticidy, bakterie e. coli, kvasinky, ani těžké kovy, jako například olovo.

Proč jsou podle nás testy potřeba?

Na českém trhu můžeme najít spoustu práškových čajů, které se na první pohled tváří jako matcha, ale po pečlivějším prozkoumání můžeme zjistit, že jde o práškový čaj z Číny, nebo jiných zemí. Tyto práškové čaje navíc často nebývají pěstované v bio podmínkách a právě proto jsou plné těžkých kovů, můžeme v nich najít i pesticidy, a protože zpracování neodpovídá tomu, jak se zpracovává matcha, najdeme v práškových čajích i plísně, kvasinky, nebo bakterie e. coli. Proto považujeme testování našich čajů za důležité. Chceme mít jistotu vysoce kvalitního produktu, na který se můžeme my i naši zákazníci spolehnout.