Články

Nová šarže L-216280 s perfektními výsledky!

Nová šarže L-216280 s perfektními výsledky!

Publikováno
02. 05. 2022
 
Nejnovější šarže s označením L216280 absolvovala přísné a nezávislé testy a výsledky jsou perfektní!

Nové testy

Pravidelné a nezávislé testování našich čajů je pro nás zásadní. Díky těmto přísným testům máme my i naši zákazníci záruku vysoké kvality a zdravotní nezávadnosti. Každou nově dovezenou šarži posíláme obratem do nezávislé laboratoře, kde probíhají testy na možný výskyt pesticidů, plísní, kvasinek, bakterií e. coli a těžkých kovů.Pravidelné a nezávislé testování našich čajů je pro nás zásadní. Díky těmto přísným testům máme my i naši zákazníci záruku vysoké kvality a zdravotní nezávadnosti. Každou nově dovezenou šarži posíláme obratem do nezávislé laboratoře, kde probíhají testy na možný výskyt pesticidů, plísní, kvasinek, bakterií e. coli a těžkých kovů.

Přesvědčte se o vynikající kvalitě naší nejnovější šarže s označením L216280 v následujících odkazech 🙂

Testovali jsme jako obvykle:

Testy na těžké kovy, kvasinky a písně

Testy na pesticidy

 

 

Všechny testy dopadly výborně a lze opětovně konstatovat, že Matcha Tea je v perfektní kondici. Můžete si tak být stoprocentně jistí, že nové šarže produktů

Bio Matcha Tea Harmony,

♥ Bio Matcha Tea Mini,

♥ Bio Matcha Tea Charger,

♥ Kyosun matcha

jsou nezávadné a jejich vysoká kvalita je laboratorně ověřena.

Proč pravidelně testujeme náš matcha?

Na českém trhu je bohužel stále velké množství práškových čajů, které se jako matcha tváří, ale jejich pěstování i zpracování je tradičnímu matcha na hony vzdálené. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. I proto se snažíme přinášet transparentní informace o původu, pěstování a kvalitě našeho čaje – protože jen tak se můžeme my i naši zákazníci spolehnout na jeho zdravotní nezávadnost.

Jak poznat pravý a kvalitní matcha?

Hledáte-li kvalitní originální matcha čaj, který zaručuje jak vynikající chuťový prožitek, tak mimořádné a prověřené účinky pro tělo, patrně se nespokojíte s prodávanými, méně kvalitními náhražkami a padělky odkudkoliv. . Užitečné informace k rozlišení kvality od nekvality najdete v našem článku.

Značka Matcha Tea dováží originálně zpracovaný matcha přímo z Japonských čajových plantáží. Zaručuje 100% BIO kvalitu, která je doložena 9 různými certifikáty a čaj splňuje nejpřísnější limity pro prodej v EU. Každá šarže je testována ve specializované laboratoři na možný výskyt pesticidů, plísní, bakterií e.coli a těžkých kovů.

I díky tomu byl produkt Bio Matcha Tea Harmony už pošesté vyhlášen Produktem roku  na portále Heuréka.cz v kategorii čaj!